Nākamajā nedēļas nogalē aicina uz tautas sapulci "Par tiesisku Latviju"

Rīga, 26.okt., LETA. Vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki aicina uz tautas sapulci "Par tiesisku Latviju", kas notiks šā gada 3.novembrī plkst.11 Doma laukumā.

Sanāksmē Latvijas iedzīvotāji varēs paust savu viedokli Saeimai un valdībai par tiesisku Latviju, šodien pasākumam veltītā preses konferencē informēja viens no tā organizētājiem, žurnālists Pauls Raudseps.

Tautas sapulcē paredzētas uzrunas, kā arī Latvijas koru piedalīšanās, jo latviešiem vajag arī dziedāt, norādīja kinorežisore Laila Pakalniņa.

Pasākums paredzēts kā turpinājums šā gada 18.oktobrī pie Saeimas nama notikušajam piketam, kurā piedalījās 5000 cilvēku.

"Visiem, kam rūp tiesiska Latvija, ir iespēja sanākt kopā; un politiķi nedrīkst ignorēt mūsu viedokli," norādīja Raudseps.

Savukārt Pakalniņa norādīja, ka sapulce nebūs nekāds šovs. "Mēs gribam sapulcēties, lai tiktu par kaut ko skaidrībā un domātu par to, ko darīt tālāk, un palīdzētu tikt skaidrībā Saeimai un valdībai," norādīja Pakalniņa.

Savukārt Raudseps atzina, ka pašlaik, par nelaimi, nav cita veida, kā ietekmēt Saeimu.

"Ja cilvēki ar savu ķermenisko klātbūtni nenorāda, ka šie jautājumi ir svarīgi, tad deputātiem šķiet, ka tā ir virtuāla pasaule," norādīja Raudseps.

Kā LETA jau ziņoja, aicinājums piedalīties tautas sapulcē "Par tiesisku Latviju! Par godīgu politiku!" parakstījuši daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, tostarp kultūras darbinieki, žurnālisti, politiķi, piemēram, Ingus Bērziņš, Sandra Kalniete (JL), Baiba Sipeniece-Gavare, Juris Žagars, Rasma Šilde-Kārkliņa, Alvis Hermanis, Džemma Skulme, Anna Žīgure, Ainars Dimants, Baiba Rubess, Pauls Bankovskis, Aivars Endziņš, Roberts Putnis, Ilze Jaunalksne, Maija Kūle, Ģirts Valdis Kristovskis (TB/LNNK), Kārlis Streips, Sarmīte Ēlerte, Pakalniņa, Daina Jāņkalne, Baiba Strautmane, Aivars Ozoliņš, Linda Freimane, Inese Voika, Ivars Ījabs, Baņuta Rubess, Janīna Kursīte, Lolita Čigāne, Marina Kosteņecka u.c.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas