Nākamajā sezonā LTV plāno vairākus būtiskus jaunumus raidījumu programmās

Rīga, 26.jūl., LETA. Latvijas Televīzijas (LTV) abi kanāli LTV1 un LTV7, gatavojoties rudens sezonai, paredzējuši vairākus būtiskus jaunumus dažādām skatītāju grupām, šodien žurnālistus informēja LTV1 kultūras, bērnu un izklaides raidījumu satura redaktore Daina Markova.

 

Svarīgākās pārmaiņas saistītas ar plašākas un mūsdienīgākas programmas bērnu auditorijai izveidošanu. Tāpat izveidots jauns studijas izvietojums analītiskajam raidījumam "Kas notiek Latvijā?", un būs komandas papildinājums raidījumam "De facto". Markova stāstīja, ka galvenā iezīme jaunajā sezonā LTV būs konceptuāla izvēle par labu bērnu auditorijai. LTV1 brīvdienu rītos piedāvās saturiski jaunu bērnu raidījumu auditorijai vecumā no četriem līdz desmit gadiem. Savukārt LTV7 tiks demonstrēts raidījums "Šāvējgurķi", kas domāts ģimenēm ar bērniem vecumā no astoņiem līdz 14 gadiem.

Augustā LTV1 demonstrēs Siguldas 800 gadu jubilejai un Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā veltītas tiešraides un raidījumus.

No 15.augusta LTV1 skatītāji varēs sekot līdzi diskusijām par valsts aktuālajiem notikumiem raidījumā "Kas notiek Latvijā?", kuru no jaunās studijas vadīs žurnālists Jānis Domburs. Tāpat nākamajā sezonā ierastajā laikā skatītāji varēs vērot arī raidījumu "De facto".

Savukārt LTV7 direktors Arnis Kuprišs pastāstīja, ka LTV7 kanāls turpinās aktivizēt sporta pārraides, jo tas ir skatītāju pieprasīts produkts. Nākamajā mēnesī tiks pārraidīts arī pasaules čempionāts vieglatlētikā.

Kanāla veidotāji jau plāno programmu nākamā gada vasarā paredzētājām XXIX Vasaras olimpiskajām spēlēm Pekinā.

LTV ģenerāldirektors Jānis Holšteins norādīja, ka, iespējams, no nākamā gada rudens LTV pārraidīs trīs televīzijas kanālus. Tomēr par to informācija tiks sniegta rudenī.

 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas