Nedēļas nogalē slēgs kinoteātri "Daile"

Rīga, 20.nov., LETA. Ceturtdien, 22.novembrī, ar filmas "Spriedze 3" vakara seansu tiks pārtraukta kino demonstrēšana kinoteātrī "Daile", aģentūru LETA informēja SIA "Forum Cinemas" korporatīvo klientu menedžeris Krists Solovejs.

Filmu izrādīšanas un izplatīšanas kompānijas "Forum Cinemas" direktors Atis Amoliņš norādīja, ka lēmums par kinoteātra slēgšanu tika pieņemts, beidzoties līdzšinējam īres līgumam, jo ēkas īpašniekam ir citi plāni attiecībā uz telpu izmantojumu.

 

"Mēs esam priecīgi, ka kopš 1993.gada varējām turpināt kino demonstrēšanas tradīciju kinoteātrī "Daile" un ka šo gadu laikā to apmeklēja vairāk nekā 2,5 miljoni cilvēku," sacīja Amoliņš.

 

Kinoteātrī "Daile" tika izrādītas filmas pēc to demonstrēšanas kinoteātrī "Coca Cola Plaza".

 

Kinoteātris "Daile" pirmo reizi skatītājiem tika atvērts 1936.gada 19.decembrī, piepulcējoties jau tā prāvajam 42 Rīgas kinoteātru pulkam. Kinoteātra atklāšanas svētkos tika demonstrēta filma "Iemīlējušās meitenes", informēja Solovejs.

 

Jau toreiz "Daile" lepojās ar tolaik modernu skaņas un kinoprojekcijas aparatūru, un augstos standartus saglabāja arī kompānija "Forum Cinemas", kas "Daili" pārņēma 1993.gadā un, pārveidojot to par divzāļu kinoteātri jeb dupleksu, no jauna atvēra 1997.gadā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas