Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodibina biedrību ""Latvijas Kordiriģentu asociācija"

14.janvārī diriģenti Artūrs Ancāns, Marika Austruma, Gints Ceplenieks, Lauris Goss, Mārīte Jonkus, Mārtiņš Klišāns, Jānis Liepiņš, Jevgeņijs Ustinskovs un Ilze Valce ir nodibinājuši biedrību "Latvijas Kordiriģentu asociācija".

"Asociācijas mājas lapā www.kori.lv, kas tiks atklāta šogad 15.februārī, jebkurš dziedātājs varēs noklausīties savas balss partiju skaņdarbiem, kas tiks atskaņoti XXIV Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncertā. Tādējādi asociācija vēlas sniegt atbalstu Dziesmu svētku programmas apguvē," stāsta Latvijas kordiriģentu asociācijas valdes priekšsēdētājs Artūrs Ancāns. 

 

Latvijas Koridiriģentu Asociācija izvirzījusi savai darbībai šādus mērķus:


1.Apvienot Latvijas kordiriģentus;


2. Paaugstināt kordiriģenta profesijas prestižu;


3. Panākt obligātās kordziedāšanas ieviešanu visās Latvijas skolās, visu vecumu skolēniem;


4. Izveidot Latvijas kordiriģentu interneta mājaslapu, nošu bibliotēku un fonotēku;


5. Pārstāvēt Latvijas kordiriģentu intereses valsts, pašvaldības iestādēs, attiecībās ar fiziskām un juridiskām personām;


6. Pārstāvēt Latvijas kordiriģentu intereses ārpus Latvijas robežām;


7. Iesaistīties starptautiskās organizācijās, sadarboties ar citu valstu organizācijām;


8. Rosināt sabiedrības interesi un veicināt tās līdzdalību kora nozares popularizēšanā;


9. Organizēt vietēja un starptautiska mēroga koru konkursus Latvijā; 10. atbalstīt un piesaistīt finansiālu atbalstu pensionētiem Latvijas kordiriģentiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas