Nosauc Eiropas cilvēku Latvijā - Andri Piebalgu

Gada izskaņā Ārlietu ministrijas vēsturiskajā ēkā, Kr.Valdemāra ielā 3, tika nosaukts 2007.gada Eiropas cilvēks Latvijā - Eiropas Komisijas enerģētikas komisārs Andris Piebalgs.

Savā uzrunā videoierakstā A.Piebalgs pateicās par izrādīto godu un pauda gandarījumu par Latvijas arvien dziļāko integrāciju Eiropas Savienībā.

 

"Ar uzrunām svinīgajā pasākumā uzstājās Saeimas Eiropas lietu komisijas locekle Sandra Kalniete un Ārlietu ministrijas Plānošanas grupas vadītājs Gints Jegermanis," informē Ārlietu ministrijas Informācijas un sabiedrisko attiecību deprtamenta speciālists.

 

Ministrijas Sabiedrisko attiecību speciālists stāsta, ka sabiedrisku aptauju par Eiropas cilvēku jau desmito gadu organizē sabiedriskā organizācija "Eiropas Kustība Latvijā". Ikviens Latvijas iedzīvotājs varēja izvirzīt savu kandidātu, kurš ar savu darbību kultūrā, mākslā, literatūrā vai politikā ir nesis Latvijas vārdu Eiropā un sekmējis Latvijas dalību Eiropas Savienībā," stāsta Ārlietu ministrijas Informācijas un sabiedrisko attiecību deprtamenta speciālists.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas