Noslēdzies „Mutes veselības kalendāra 2009” konkurss

Ir noslēdzies „Mutes veselības kalendāra 2009" konkurss - mēneša laikā saņemti vairāk kā 2600 skolēnu darbi par Gudro Zobiņu, viņa draugiem un piedzīvojumiem vesela smaida saglabāšanā.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Ruberte stāsta, ka Mutes veselības kalendārā 2009. gadam tiks iekļauti 12 zīmējumi un dzejoļi, ko veidojuši 3 skolēni no katra Latvijas vēsturiskā novada.


"Šogad aktīvākie bijuši konkursa dalībnieki no Vidzemes - iesniegti 919 darbi. Seko Kurzemes bērni ar 586 darbiem un Zemgale - 572 darbi, Latgales skolēni iesnieguši 540 zīmējumus un dzejoļus. Kalendāra konkursa uzvarētāji ir 1. - 7.klašu skolēni: Sandris Saulītis, Marta Balode, Viesturs Prauliņš, Dita Kūkusiliņa, Mareks Eglīte, Sabīne Gailīte, Liene Vītola, Alberts Lubgāns, Diāna Paula Upmale, Juris Repiņecs, Linda Vucāne un Diāna Barkovska," informē A.Ruberte.


Kā jau ziņots, tika plānots, ka viens no konkrusam iesniegtajiem dzejoļiem tiks iekļauts „Latvijas Leļļu teātra" izrādes „Gudrais Zobiņš" saturā.


"Ņemot vērā skolēnu aktivitāti un dzejoļu daudzveidību, konkursa žūrija izlēma izrādē iekļaut trīs dzejoļus: Kristiānas Slukinas, Anetes Upītes un Martas Balodes rakstītās četrrindes," piebilst A.Ruberte.


Uzvarētāju saraksts un darbu izvietojums kalendārā pa mēnešiem apskatāms Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra interneta mājaslapā www.vzc.lv.


Ziņots, ka šogad „Mutes veselības kalendāra" konkursā piedalīties aicināti 1. - 7. klases skolēni no visas Latvijas, izņemot Rīgas pilsētu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas