Pabrika demisiju nepieņem

Rīga, 19.okt., LETA. Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP) nepieņems ārlietu ministrs Arta Pabrika (TP) atlūgumu."Pabrikam jāturpina strādāt," pēc Tautas partijas (TP) valdes sēdes paziņoja premjers.

zklausīts viņa viedoklis.

Tuvākajā laikā valdības vadītājs pieprasīs šodien no TP rindām izslēgtā reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra Aigara Štokenberga demisiju.

Kalvītis pēc TP valdes sēdes paziņoja, ka demisiju nepieņem, jo Pabrikam ir jāturpina strādāt un jāizpilda tie uzdevumi, kurus viņš apsolījies paveikt, stājoties ministra amatā.

"Es nepieņemšu viņa demisiju, jo ministram ir jāturpina strādāt un jāpabeidz iesāktie darbi, piemēram, Latvijas-Krievijas robežlīguma noslēgšana. Viena lieta ir izpratne par politisko situāciju, bet otra - darbu izpilde, kurus ministrs ir uzņēmies," sacīja Kalvītis.

Arī pats Pabriks žurnālistiem atzina, ka pirmdien viņš ies uz darbu, taču viņš nebija noskaņots ministra darbu turpināt.

Intervijā Latvijas Radio Pabriks sacīja, ka viņš grib dzirdēt Kalvīša argumentus saistībā ar premjera vēlmi paturēt Pabriku valdībā.

Ārlietu ministrs sacīja, ka ir atcēlis savu pirmdien plānoto komandējumu un "vismaz šādā veidā pienākumus neveiks".

Komentējot Kalvīša teikto, ka Pabrikam ir jāturpina pildīt iesāktie darbi, Pabriks atsaucās uz Vinstona Čērčila teikto, ka "kapiņi ir pilni ar neaizstājamiem cilvēkiem".

Pabriks arī minēja, ka viņam ir būtiski, lai valdībā tiktu u

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas