Par sakoptāko pagastu Vidzemē kļuvusi Trikāta

Rīga, 6.aug., LETA. Konkursa "Sakoptākais Latvijas pagasts 2007" vērtēšanas komisija Vidzemes reģionā par sakoptāko pagastu atzinusi Valkas rajona Trikātas pagastu, aģentūru LETA informēja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Zvirbule.

 

Valkas rajona Trikātas pagasts pēc punktu kopskaita ir uzvarējis četrās nominācijās: zemkopība un lauku vide, vides aizsardzība, ceļi un ielas un stipra pilsoniskā sabiedrība lauku apvidos.

 

Gulbenes rajona Jaungulbenes pagasts arī uzvarējis četrās nominācijās: pagasta attīstības iespējas, izglītība un sports, par veselības aprūpes pieejamības nodrošināšanu pagasta iedzīvotājiem un civilā aizsardzība un ugunsdrošība pagastā.

 

Cēsu rajona Vecpiebalgas pagasts ir uzvarējis sešās nominācijās: mežs un sabiedrība, kultūrvides veidošana pašvaldībā, sakoptākā uzņēmējdarbības vide, dialoga meistari, e-pārvaldes ieviešana Latvijas pagastos un pagasta odziņa.

 

Madonas rajona Ļaudonas pagasts ir uzvarējis divās nominācijās: iedzīvotājus sociāli atbalstošākā pašvaldība un bērnam un ģimenei draudzīgs pagasts.

 

Vidzemes reģiona vērtēšanas komisiju vada Daugavpils rajona Kalupes pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Rašcevskis.

 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas