Par spīti ZZS iebildēm turpinās darbu pie reformām

Lai arī koalīcijā esošā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) kategoriski iebilda pret Finanšu ministrijas (FM) rosinājumu reformēt augstākās izglītības un sociālo pabalstu sistēmu, finanšu ministrs Andris Vilks (Vienotība) darbu pie iesāktā nedomā apturēt.

Ministrs ir apņēmies FM izveidotajā darba grupā izstrādāt iecerēto reformu risinājumus, darbā iesaistot arī atbildīgās nozaru ministrijas un citus ar šīm jomām saistītos, sacīja ministra preses sekretārs Aleksis Jarockis.

 

Kā ziņots, ZZS pirmdien asi iebilda pret to, ka Latvijas pozīcijā Eiropas Savienības Ekonomikas un finanšu jautājumu padomes sanāksmei paredzēta reforma zaļo zemnieku pārziņā esošajās jomās - augstākajā izglītībā un sociālajā jomā. Pēc ZZS protestiem jautājumi par reformām abās jomās no Latvijas pozīcijas izņemti, taču tas nenozīmē, ka darbs pie tiem apturēts, teica A. Jarockis.

 

Atbalstu reformām abās minētajās jomās paudušas arī lielās uzņēmēju organizācijas - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfederācija, piebilda FM pārstāvis.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas