Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārsteidzošs pieprasījums mobilo telefonu pārdošanai ar pasta starpniecību 3

Nupat kā Latvijā darbu uzsākušais uzņēmums Mobipaka.lv, kas nodarbojas ar lietotu mobilo telefonu uzpirkšanu ar pasta starpniecību, piedzīvojis neparedzētu klientu atsaucību. Tūkstošiem cilvēku ir pasūtījuši speciālās aploksnes, lai nosūtītu un pārdotu savus vecos mobilos telefonus ar jaunās sistēmas starpniecību.

„Mēs nebijām gatavi šādai klientu atsaucībai. Bijām domājuši, ka Latvijas iedzīvotājus būs jāpārliecina par mūsu sistēmas drošību un izdevīgumu. Tāpat nebijām cerējuši, ka Latvijas iedzīvotāji būs tik atvērti pilnīgi jaunas sistēmas izmantošanai”, stāsta Mobipaka.lv vadītājs Edgars Bilinskis, „protams, par sasniegtajiem rezultātiem esam ārkārtīgi gandarīti. Lai spētu nodrošināt servisa kvalitāti esam ātri reaģējuši, palielinot darbinieku skaitu, kas nodrošinās ātrāku klientu apkalpošanu un pasūtījumu izpildīšanu”.

Ar Mobipaka.lv starpniecību klientam ir iespēja ne tikai pārdot savu mobilo telefonu un saņemt naudu kontā, bet arī ziedot saņemto naudu Latvijas Dabas fondam vai Latvijas Bērnu fondam. Tā ir lieliska iespēja, kā ikviens Latvijas iedzīvotājs var iesaistīties un sniegt labumu sabiedrībai. Bet mobilos telefonus, kuri ir neatgriezeniski bojāti Mobipaka.lv nodod Latvijas Zaļajam Punktam, kas nodrošina videi draudzīgu mobilo telefonu pārstrādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sa

Jā, pieminēt fondus un ziedojums ir populāri...bet man liekas, ka tur daudz nesanemt, tur laikam arī zeltu var sūtīt.

pirms 10 gadiem, 2010.07.19 13:37

;I

Sapratu,ka augstākais- latu.
Aizsūtījām.Nekādas ziņas.Nu jau nedēļu.

pirms 10 gadiem, 2010.07.16 20:51

Nezinītis

Un cik tad par tādu neleitojamu telefonu samaksā?

pirms 10 gadiem, 2010.07.14 23:50

Latvijas ziņas