Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs atzīst VIASAT negodīgo komercpraksi

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pēc vairāku mēnešu darba 27. augustā pieņēmis lēmumu par satelīttelevīzijas operatora Viasat piekopto negodīgo komercpraksi - izplatot maldinošu informāciju par televīzijas (TV) skatītājiem it kā pieejamiem TV kanāliem - un šo lietu pārsūtījis Valsts policijas Ekonomikas policijas pārvaldei.

PTAC ierosināja lietu par Negodīgas komercprakses aizlieguma likuma pārkāpumiem, izvērtēja ārvalstu komersanta Viasat, kura vārdā Latvijā darbojas Viasat Latvia filiāle, īstenotās komercprakses saistībā ar veiktajām izmaiņām televīzijas kanālu piedāvājumā ar patērētājiem noslēgto un patērētājiem piedāvāto elektronisko sakaru pakalpojumu līgumu ietvaros atbilstību likumam.

 

Šogad 1. aprīlī Viasat pārtrauca vairāku (krievu valodā raidošu) televīzijas kanālu - Pirmais Baltijas kanāls, Pirmais Baltijas Muzikālais kanāls, REN TV, RTR 2 Planēta - retranslāciju. Līdz ar to tika veiktas izmaiņas piedāvāto televīzijas kanālu paketē un mainīti ar patērētājiem noslēgtie līguma noteikumi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas