Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmo reizi - „Videi draudzīgs tirgotājs 2008”

Tradicionālā rudens ikgadējā Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs" ietvaros izveidota jauna nominācija - „Videi draudzīgs tirgotājs 2008".

"„Videi draudzīgs tirgotājs" tiks noteikts 8 nominācijās: veikalu, tirdzniecības centru, aptieku, degvielas uzpildes staciju, ēdināšanas uzņēmumu, skaistumkopšanas salonu, viesnīcu, sporta un atpūtas centru vidū," atklāj SIA „Zaļā josta” mārketinga projektu vadītāja Laima Jekšina.


L.Jekšina stāsta, ka sadarbībā ar „Zaļo jostu" un Latvijas Vides aizsardzības fondu izveidots nominācijas nolikums un vērtēšanas anketas. Kritēriji saistīti ar tirgotāja attieksmi pret vidi, dabas resursu saglabāšanu, vides apziņas demonstrēšanu praktiskajā ikdienas rīcībā.

 

"Piemēram, apgaismojumam energoefektīvo spuldžu lietošana, A klases saldēšanas un aukstuma iekārtu izvēle, telpu siltināšanas pasākumi, dalība izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas sistēmā, informācija par nolietoto elektrisko un elektronisko iekārtu nodošanas iespējām, papīra, auduma vai biodegradējamā polimēra materiāla iepirkuma maisiņi, degustācijās vai ēdināšanā piedāvātie vienreiz lietojamie trauki no videi draudzīga materiāla un citi apkārtējai videi nozīmīgi kritēriji," skaidro L.Jekšina.


Pieteikšanās konkursam noris līdz šā gada 22. septembrim. Pieteikties ir iespējams, aizpildot dalības anketu, kas publicēta žurnālā „Latvijas Tirgotājs", vai LTA mājas lapā www.lta.lv, nosūtot to uz biroju Rīgā, Bruņinieku ielā 12-9, LV-1001, tālr./fax 67297364.


Konkursa gaitā īpaša komisija izvērtēs katra uzņēmuma atbilstību titulam „Videi draudzīgs tirgotājs", vērtējot katru no kritērijiem desmit baļļu sistēmā. 

 

"Noslēguma pasākumā visatbilstošākie un vairāk punktu ieguvušie uzņēmumi tiks nosaukti par „Videi draudzīgs tirgotājs 2008" un saņems simbolisku zaļo jostu un balvu, kā arī videi draudzīga un atbildīga uzņēmuma reputāciju," stāsta SIA „Zaļā josta” mārketinga projektu vadītāja.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas