Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno nodrošināt valsts pārvaldes pakalpojumu pieejamību pašvaldību iedzīvotājiem

Vienas pieturas aģentūru izveide attīstības centros dotu iespēju iedzīvotājiem vieglāk saņemt valsts iestāžu pakalpojumus. Taču visas ministrijas izrāda lielu pretestību savu funkciju nodošanai pašvaldībām, trešdien Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē atzina reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns (TP).

Un tomēr vienas pieturas aģentūru projekta aizsākšana būs ministrijas viena no šāgada prioritātēm. Šogad ir iecerēts īstenot piecus pilotprojektus, katrā reģionā izvēloties vienu pašvaldību, tajā piedāvājot, piemēram, tādus pakalpojumus kā būvatļauju saņemšana, reklāmas atļauju izsniegšana, maznodrošinātā statusa piešķiršana. Līdz 1.martam Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija (RAPLM) plāno valdībā iesniegt vienas pieturas aģentūras pakalpojumu koncepciju, kuru īstenojot paredzēts nodrošināt valsts pārvaldes pakalpojumu pieejamību pašvaldību iedzīvotājiem attīstības centros, līdz 2013.gadam sakārtojot valsts pārvaldes pakalpojumu sistēmu, lai tā būtu mūsdienīga, ērta iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas