Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija nesaskata negodīgu komercpraksi

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) konstatējis Tele2 negodīgas komercprakses pārkāpumu, par ko piemēroja 1000 latu lielu naudas sodu un uzdeva nekavējoties izbeigt Superkombo akciju.

Arī pērn Tele2 piekopa negodīgu komercpraksi, taču Valsts policija (VP), kuras kompetencē ir krimināllietu virzīšana izskatīšanai uz tiesu, līdz šim nevienu nav nodevusi iztiesāšanai.

 

"Materiālus policijai iespējamā noziedzīgā nodarījuma izvērtēšanai PTAC nosūta tikai tādā gadījumā, ja, izvērtējot īstenotās komercprakses raksturu, PTAC uzskata, ka atkārtoti gada laikā ir nepieciešams piemērot administratīvo sodu. Tele2 gadījumā naudas sods pēdējā gada laikā ir piemērots vienreiz - ar PTAC 25. novembra lēmumu. Ar iepriekšējiem šā gada lēmumiem Tele2 ir uzlikts par tiesisku pienākumu izbeigt negodīgu komercpraksi, kā arī aizliegta paredzamā negodīgā komercprakse un likts atsaukt negodīgo komercpraksi, nepiemērojot naudas sodu," stāsta patērētāju informēšanas un
komunikāciju daļas vecākais konsultants Jānis Penka.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas