Premjers noliedz domstarpības ar Āboltiņu

"Mūsu komunikācijas stils atšķiras, bet sarunu stratēģija ir saskaņota," ir premjera Valda Dombrovska (JL) atbilde uz jautājumu, vai Jaunā laika priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas brīžam asā retorika nav apgrūtinājusi sarunas ar
Tautas partiju, lai censtos novērst valdības palikšanu mazākumā.

S. Āboltiņa vienmēr ir blakus valdības vadītājam izšķirošās politiskās sarunās, pat ja aicināts ir bijis V. Dombrovskis viens pats, tā radot iespaidu, ka JL vadība, iespējams, neuzticas sava premjera spējai ieturēt stingru līniju iepretim rūdītajiem pretspēlētājiem kā Andris Šķēle (TP) vai Ainārs Šlesers (LPP/LC).

 

TP valdes loceklei Vinetai Muižniecei pēc tikšanās ar JL līderiem TP birojā bija radies iespaids, ka S.Āboltiņa premjeru ir padarījusi par "jātnieku bez galvas, jo galva ik pa laikam tiek nocelta".

 

S.Āboltiņa premjeram ausī esot diktējusi, ko atbildēt A. Šķēlem. JL cilvēki to vēlāk nosauca par mērķtiecīgiem pārspīlējumiem. V. Dombrovskis to sauc par politisko konkurentu izvēlētu taktiku, kā mēģināt ievainot JL, aktualizējot "iedomātas pretrunas" starp viņu un partijas priekšsēdētāju.

 

S. Āboltiņa noliedz, ka premjers kādreiz viņai būtu izteicis neapmierinātību ar viņas taktiku. JL esot mācījies no savām kļūdām, tāpēc viedokļi tiekot saskaņoti.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas