Premjers valsts svētkos cilvēkus aicina būt vienotiem

Rīga, 18.nov., LETA. Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP), sveicot iedzīvotājus Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 89.gadskārtā, aicina sabiedrību būt vienotai valsts labklājības celšanai.

1918.gadā tika izveidota brīva un neatkarīga Latvijas valsts. Ceļu uz neatkarību iezīmēja ne tikai cīņa par brīvību, bet arī tautas nešaubīga pārliecība un vienotība, jo brīvība bija visas tautas kopīgais mērķis, uzsver Kalvītis.

"Šodien mēs dzīvojam brīvā Latvijā, kas strauji attīstās. Ne vienmēr bijis viegli, un nākotnē mūs gaida jauni nopietni izaicinājumi. Mums jābūt vienotiem, lai sasniegtu savu mērķi - patiesi demokrātisku un pārtikušu valsti. Soli pa solim jāiet uz priekšu un jāstrādā, lai radītu tādu valsti, kādā mēs vēlamies dzīvot. Jāstrādā visiem kopā," aicina premjers.

Savukārt Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS), sveicot iedzīvotājus valsts svētkos, novēl aizmirst par nesaskaņām un dažādajiem politiskajiem uzskatiem.

"Par tiem diskutēsim ikdienā," norādīja Daudze, aicinot 18.novembrī visiem kopā godam nosvinēt Latvijas dzimšanas dienu jeb valsts gaišākos un skaistākos svētkus. Dzimšanas diena, pēc Daudzes teiktā, katram esot jaukākie svētki gadā.

Saeimas priekšsēdētājs novēlēja, lai šie svētki visiem būtu "krāšņi un krāsaini kā svētku salūts Daugavmalā."

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas