Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīgas domes omisija nolēmusi aizliegt visus 16.martā pieteiktos pasākumus

Lēmums pieņemts, "vadoties no Valsts policijas un Drošības policijas sniegtajiem atzinu-
miem, kuros norādīts uz būtiskiem sabiedriskās kārtības un drošības apdraudējumiem plānoto
pasākumu laikā".

Kā zināms, pasākumus Rīgā 16. martā vēlējās rīkot biedrība "Daugavas vanagi Latvijā", Jurijs Kotovs un biedrība "Latvijas Antifašistiskā komiteja".

 

Komisijas priekšsēdētājs ir Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (LPP/"LC"). Komisijas lēmums gan trīs dienu laikā ir pārsūdzams tiesā. Politiķu šajā domes komisijā nav. Tiem uz Sapulču, gājienu un piketu rīkošanai iesniegto pieteikumu izskatīšanas komisijas pieņemto lēmumu esot cits skatījums.

 

"Jaunā laika" Rīgas domes frakcija ir izplatījusi paziņojumu, kurā teikts, ka Rīgas domes lēmums aizliegt visus 16. martā pieteiktos pasākumus uzskatāms par "Saskaņas centra" un LPP/"LC" mēģinājumu "kurināt nacionālo naidu un saasināt attiecības Latvijas iedzīvotāju vidū".

 

Tāpat "JL" norāda, ka lielā daļā sabiedrības lēmums aizliegt pulcēties 16. martā rada neizpratni un jautājumu, kāpēc šādi aizliegumi netiek attiecināti arī uz 9. maiju.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas