Sāk centrāltirgus pārveidošanu

Veco koka tirdzniecības kiosku nojaukšana Gaiziņa ielā, Rīgas Centrāltirgū sākusi iezīmēt šīs vietas pārtapšanu jaunā kvalitātē.

Atbrīvota tiek ne tikai šī tirgus teritorija. Jau maija vidū pārveidi piedzīvos arī sakņu paviljons, kurā beidzot tiks veikti rekonstrukcijas darbi.

 

Par godu Centrāltirgus 80 gadu jubilejai pie ieejas no autoostas puses jūnijā plānots uzstādīt arī vārtus, kas atgādinās paviljona arkas.

 

"Nojaukto koka kiosku vietā Gaiziņa ielā plānota daudzu iecienītā nakts tirgus jaunā atrašanās vieta," stāsta Sandris Točs, Rīgas Centrāltirgus mārketinga daļas vadītājs.

 

"Darboties nakts tirgus sāks līdz ar pirmajām siltajām pavasara dienām, kad būs izzudušas milzīgās sniega kaudzes," piebilst S. Točs.

 

Nakts tirgu teritorija būs apgaismota un to apsargās. Savukārt tirdzniecība kā līdz šim notiks tikai no automašīnām. Šim nolūkam izveidos 30 3x6 metru platas stāvvietas kravas auto, kā arī aptuveni 50
stāvvietas vieglajiem auto.

 

Pavasarī gaidāmas arī solītās pārmaiņas paviljonos. No maija vidus līdz septembra vidum būs slēgts sakņu paviljons, kurā notiks rekonstrukcijas darbi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas