Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikumu iesniegšana konkursam „Sējējs 2010”

Biedrība „Latvijas Jauno Zemnieku klubs”  aicina līdz  18. jūnijam iesniegt pieteikumus konkursam „Sējējs 2010” grupā „Veiksmīgākais jaunais zemnieks”.

Par konkursa dalībnieku grupā „Veiksmīgākais jaunais zemnieks” var būt zemnieku saimniecību īpašnieki un viņu ģimenes locekļi, kuru vecums nepārsniedz 40 gadus, kuriem ir atbilstoša izglītība un kuru darbība saistīta ar lauksaimniecisko ražošanu vai apkārtējās vides sakārtošanu, informē Latvijas Jauno Zemnieku kluba sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Reinvalde.

Laureāts tiks apbalvots ar sudraba medaļu, diplomu un balvu vai subsīdiju. Pārējie konkursā vērtētie dalībnieki saņems diplomu un balvu vai subsīdiju. Konkursa dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā septembrī.


Konkurss „Sējējs 2010” ir Zemkopības ministrijas rīkots pasākums ar mērķi noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā.


Sīkāka informācija pa tālruni 26619432 vai e-pastu jzk@jzk.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas