Šķēle: Štokenbergs veicina savu atpazīstamību uz citu rēķina

Rīga, 26.okt., LETA. No Tautas partijas (TP) izslēgtais bijušais reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Aigars Štokenbergs par savas karjeras vadlīniju ir izvēlējies "manis aprunāšanu un mana vārda locīšanu visās iespējamās vietās un veidos", šādu viedokli laikrakstam "Diena" paudis TP ierindas biedrs Andris Šķēle.


"Tam nav nekāda sakara ar patiesām ideoloģiskām pretrunām vai dažādām izpratnēm par valsts varas un pārvaldes lietām, jo tās mums ar Štokenbergu, vismaz kamēr viņš bija TP biedrs, nekad nav īpaši atšķīrušās. Mēs abi esam cilvēki ar labēju politisku izpratni, un mums līdz šim nav bijis domstarpību būtiskos politiskos uzstādījumos," apgalvojis Šķēle.

"Manī nav arī nekāda personiska naidīguma pret Štokenbergu, un es nevaru iedomāties, no kurienes viņam tāds varētu būt radies pret mani. Līdz ar to vienīgais viņa uzvedības izskaidrojums, kas atliek, ir apzināta savas karjeras un atpazīstamības veicināšana uz citu cilvēku rēķina. Neesmu jau arī vienīgais, attiecībā pret kuru viņš uzskatījis par vajadzīgu demonstrēt savu noraidošo attieksmi - tāpat ir noticis ar Aigaru Kalvīti, Gundaru Bērziņu, Mareku Segliņu, vairākiem citiem TP deputātiem un ministriem. Ne jau velti TP valdes lēmums par viņa izslēgšanu bija tik monolīts," attiecības ar Štokenbergu raksturojis ekspremjers.

Kā ziņots, Štokenbergs no TP tika izslēgts 19.oktobrī par partijas rindu graušanu. Pats politiķis pauda viedokli, ka no TP viņš izslēgts, jo ne vienmēr ir piekritis Šķēles viedoklim un paudis nostāju, ka minētā TP ierindas biedra loma partijā ir pārāk liela.

Savukārt premjers Kalvītis (TP) ir pārliecināts, ka Štokenbergs un bijušais Ministru prezidenta biroja vadītājs, no TP izslēgtais Jurģis Liepnieks jau pirms vairākiem mēnešiem sākuši domāt par jaunas politiskas partijas dibināšanu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas