Skrējienu „Sirdspuksti Baltijai” varēs vērot tiešraidē internetā

Baltijas vienotības skrējienu „Sirdspuksti Baltijai", kas Latvijā notiks šo svētdien, 23. augustā, būs iespējams vērot arī tiešraidē internetā. Tiešraides sākums būs jau sestdien, 22. augustā, pulksten 13:00, kad skrējienu aizsāks Igaunijas un Latvijas orientieristi.

"Vairāk nekā 30 stundas līdz pat svētdienas, 23. augusta, vakaram pulksten 20:30, kad pie Brīvības pieminekļa notiks skrējiena finišs, ikviens interneta portālos Baltijascelam20.lv, skatiens.lv, delfi.lv, kā arī draugiem.lv, varēs sekot līdzi skrējienam „Sirdspuksti Baltijai"," stāsta Anda Vaiče.

 

A.Vaiče norāda, ka ikvienam, kuram nebūs iespēja klātienē piedalīties skrējienā "Sirdspuksti Baltijai", to būs iespējams noskatīties tiešraidē internetā. Savukārt profesionālas televīzijas komandas nodrošinās tiešās pieslēgšanās dažādām skrējiena vietām visā Latvijā.

 

23.augustā, visas dienas garumā Latvijas Televīzijas studija nodrošinās arī tiešās pieslēgšanās un reportāžas no skrējiena vietām.

 

"Tiešraidē būs iespējams vērot ne tikai pašu skrējienu, kas iezīmēs vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu, bet arī intervijas un sarunas ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, - gan Atmodas laika, gan šā brīža aktīvistiem, kuri iesaistījušies un atbalsta projektu „Sirdspuksti Baltija"," uzsver A.Vaiče.

 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas