Šlesers gatavs likvidēt savu partiju

Ņemot vērā oligarhijas skandālu, palikšanu ārpus 11. Saeimas un daudzo partijas biedru aiziešanu, šonedēļ notiks Šlesera Reformu partijas LPP/LC kongress, kas, visticamāk, beigsies ar šīs organizācijas darbības izbeigšanu. To apliecināja partijas līderis Ainārs Šlesers.

Eksperti gan uzskata, ka pat partijas likvidēšana un neglaimojošie skandāli nekļūs par iemeslu, lai partijas līderis A. Šlesers uz visiem laikiem pazustu no politiskās skatuves.

 

Jāatgādina, ka šis gads Šlesera Reformu partijai un tās vadītājam bijis īpaši smags. Maijā līdzšinējais Valsts prezidents Valdis Zatlers pauda neuzticību 10. Saeimai, par formālo iemeslu minot parlamenta nevēlēšanos piekrist kratīšanai A. Šlesera dzīvesvietā.

 

Deklaratīvajai cīņai ar oligarhu ietekmi politikā sekoja Saeimas ārkārtas vēlēšanas, kurās LPP/LC nespēja pārvarēt 5% barjeru un palika ārpus parlamenta. Kā loģisks turpinājums bijusi arī vairāku LPP/LC politiķu aiziešana no partijas, meklējot izdevīgākas pozīcijas citās organizācijās vai jaunos reģionālajos spēkos.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas