Šlesers uz NVS un Eiropas valstu galvaspilsētu mēru samitu virs Doma laukuma grib uzlikt stikla jumtu

RĪGA, FEB 14, BNS - Lai pārsteigtu šovasar Rīgā gaidāmo NVS un Eiropas mēru samita dalībniekus, Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) virs Doma laukuma vēlas uzlikt stikla jumtu, vēstī TV3 raidījums "Nekā personīga".

Viena no idejām, ko dedzīgi aizstāv arī Šlesers, ir plāns virs Doma laukuma izveidot milzīgu stikla jumtu vai kupolu. Zem tā uz Rīgu atbraukušajiem viesiem tiktu pasniegta svētku maltīte.  

"Uzliekot tādu stiklotu jumtu mēs varētu apgaismot Doma baznīcu, mēs varētu apgaismot blakus tur esošās ēkas. Un izmantojot arī baznīcu zvanus, mēs varētu uztaisīt arī īpašu koncertu, lai tas pasākums tiešām būtu kā tāda neatņemama sastāvdaļa," teicis Šlesers.

 

Viņš piebilda: "ir jānodrošina, lai 500 cilvēki var sēdēt pie galdiņiem, lai varētu notikt koncerts, līdz ar to atbildīgajiem speciālistiem nāksies izvērtēt cik ir nepieciešams. Ja man uzdod jautājumu, ko es domāju par šādu ideju, tad es šādu ideju atbalstu ar abām rokām".

 

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš neslēpj savu pārsteigumu par Šlesera plāniem. "Es tiešām nezinu, vai šāda ideja tiešām ir.... tas jau tā izklausās pēc tāda, pēc tāda.... ļoti ambicioza pasākuma koncepta tā jēga būtu kāda? Pret lietu vai sliktiem laika apstākļiem? Smukumam? Nu ziniet... man nav viedokļa. Jūs mani nedaudz pārsteidzāt ar šādu ideju," raidījumam teicis Riekstiņš.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas