Slimnīcu "Gaiļezers" pārņems valsts

Rīga, 5.okt., LETA. Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošās klīniskās universitātes slimnīcas "Gaiļezers" kapitāla daļas un pašvaldībai piederošo nekustāmo īpašumu Rīgā, Hipokrāta ielā 2, pārņems valsts īpašumā, paredz valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais Ministru kabineta rīkojuma projekts.

Savukārt galvaspilsētas pašvaldībai tiek plānots nodot nekustamo īpašumu Rīgā, Grēcinieku ielā 34, kur pašlaik atrodas atrodas "Veselības nams 5", aģentūru LETA informēja Veselības ministrijas (VM) Komunikācijas departamenta pārstāvis Oskars Šneiders.

 

Šneiders skaidroja, ka tādējādi starp valsti un pašvaldību tiks veikta īpašumu apmaiņa, kuras rezultātā valsts iegūs Rīgas pilsētas pašvaldībai pašlaik piederošo "Gaiļezeru", bet pašvaldība saņems namu Grēcinieku ielā 34.

 

Kā ziņots, 17.jūlijā Ministru kabinetā tika skatīts informatīvais ziņojums par slimnīcas "Gaiļezers" pārņemšanu valsts īpašumā. Vēlāk VM izveidoja darba grupu, lai novērtētu slimnīcas līdzšinējās darbības efektivitāti, iepazītos ar konsolidētajām bilancēm, kā arī ar slimnīcas audita rezultātiem.

 

Vakar VM valsts sekretārs Armands Ploriņš tikās ar klīniskās universitātes slimnīcas "Gaiļezers" kolektīvu, lai pārrunātu un skaidrotu slimnīcas statusa maiņas etapus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas