Štokenberga pienākumi varētu tikt uzticēti Spurdziņam

Rīga, 19.okt., LETA. Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra Aigara Štokenberga pienākumi tiks uzticēti kādam no valdībā strādājošajiem Tautas partijas (TP) ministriem.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošas informācijas, visticamāk, ministra pienākumi būs jāuzņemas finanšu ministram Oskaram Spurdziņam.

 

Kā ziņots, premjers Aigars Kalvītis (TP) solījis jau šodien izlemt, kuram uzticēt reģionālās attiecības un pašvaldību lietu ministra amata pienākumus.

 

Saistībā ar Štokenberga atgriešanos Saeimā deputāta mandātu zaudēs Ziedonis Rubezis, kurš kā nākamais kandidāts no TP saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā uz laiku pildīja Saeimas deputāta pienākumus.

 

Līdz ievēlēšanai Saeimā Rubezis bija Limbažu rajona Vidrižu pagasta padomes priekšsēdētājs un Limbažu rajona padomes vadītājs. Likums "Par pilsētas domes, rajona padomes, novada domes un pagasta padomes deputāta statusu" noteic, ka persona, kas uz laiku pildījusi Saeimas deputāta pienākumus, pēc tā termiņa beigām var atjaunot savu pašvaldības deputāta mandātu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas