Štokenbergam atjauno Saeimas deputāta mandātu

Rīga, 25.okt., LETA. Saeima šodien atjaunoja deputāta mandātu no Tautas partijas (TP) ievēlētajam, taču pirms nedēļas no tās izslēgtajam un premjera Aigara Kalvīša (TP) atlaistajam reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministram Aigaram Štokenbergam.

Līdz ar Štokenberga mandāta atjaunošanu deputāta mandātu zaudēja Ziedonis Rubezis (TP), kurš deputāta pienākumus pildīja uz laiku, kamēr Štokenbergs ieņēma ministra amatu.

Štokenbergs turpmāk Saeimā darbosies kā pie frakcijām nepiederošais deputāts, bet TP pēc viņa izslēgšanas zaudējusi vienu frakcijas deputātu, un tagad TP Saeimas frakcijā būs 22 deputāti.

Pēc deputāta mandāta atjaunošanas pie deputāta nāca klāt vairāki opozīcijas deputāti un apsveica saistībā ar "uzsākto cīņu" pret TP ierindas biedru Andri Šķēli.

Rubezis aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka, uzsākot darbu Saeimā, viņš apzinājies, ka šis darbs varētu nebūt ilglaicīgs, bet deputātu rindās viņš ieguvis interesantu un jaunu pieredzi, ko nevar iegūt vietējās pašvaldības vai rajona padomes darbā. Saeimā Rubezis bija Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētāja biedrs, kā arī darbojās Tautsaimniecības komisijā.

"Bez darba nepalikšu," viņš komentēja, atbildot uz jautājumu par nākotnes plāniem. Viena iespēja Rubezim būtu atgriezties Limbažu rajona Vidrižu pagastā kā padomes deputātam, taču, visticamāk, šo iespēju viņš neizmantošot.

Jau ziņots, ka reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Aigars Štokenbergs tika izslēgts no TP par partijas rindu graušanu. L

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas