Strods: Aizeju, jo ģimenē mani aizvietot nespēs neviens

"Šodien, 17.septembrī, ekonomikas ministrs Jurijs Strods (TB/LNNK) ir iesniedzis atlūgumu LR Ministru prezidentam Aigaram Kalvītim. Atlūgums iesniegts ģimenes apstākļu dēļ," informē Ekonomikas ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļa. 

„Esmu pieņēmis lēmumu atstāt ministra posteni. Lai arī varbūt kāds vēlētos saistīt šo manu rūpīgi pārdomāto soli ar profesionālām nesaskaņām vai viedokļu atšķirībām valdības ietvaros, gribu apgalvot - savai ģimenei tieši šobrīd esmu nepieciešams vairāk nekā citām reizēm un tas ir manas aiziešanas galvenais motīvs. Esmu izšķīries par labu vērtībām, kuras cilvēka dzīvē man šķiet būtiskākas.
Pildot ekonomikas ministra pienākumus, centos godprātīgi pieņemt lēmumus, aizstāvēt mūsu valsts ekonomiskās intereses gan Eiropā, gan pasaulē un ikviena lēmuma pieņemšanas gaitā centos paraudzīties uz valsts attīstību ilgtermiņā. Ja mēs nespēsim ieraudzīt būtisko šodien, mēs nedzīvosim labi arī rīt. No Latvijas spējas konkurēt un ar esošajiem resursiem paveikt vairāk ir atkarīga mūsu valsts labklājība.
Nākamajam ekonomikas ministram, lai kurš tas arī būtu, es novēlu veiksmi darbā, neizsīkstošu gribasspēku risināt sarežģītas valsts ekonomiskās problēmas un stingru mugurkaulu, aizstāvot mūsu valsts intereses," atzīst ekonomikas ministrs Jurijs Strods.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas