Titavs: Koalīcijai jāatgūst JL uzticība

Rīga, 7.dec., LETA. Ja koalīcijas partijas vēlas strādāt kopā ar partiju "Jaunais laiks" (JL), tām vajag atgūt JL uzticību, bet pagaidām uzticības nav, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja JL pārstāvis Dans Titavs.

"JL negrib būt jaunajā valdībā, ja skatās no viedokļa [Aigara] Kalvīša valdība divi jeb, ja saglabājas tie paši valdības principi," teica Titavs.

 

Viņš kritizēja koalīcijas partijas, norādot, ka tās blefo un regulāri melo, ko pašas uzskata par pareizu politiku.

 

Viņa personīgais viedoklis ir, ka viens no esošās situācijas risinājumiem ir ārkārtas vēlēšanas.

 

JL galvenie uzdevumi, pēc Titava teiktā, ir: jāmēģina mainīt politiskie uzsvari un uzstādījumi un jāmēģina iznīdēt negatīvās lietas, ko radījusi esošā koalīcija.

 

Titavs uzsvēra, ka Latvija patlaban ir grūtā ekonomiskā situācijā. Lai to risinātu, ir nepieciešama valdība ar uzticības kredītu. Ir lielāka cerība, ka tauta uzticēsies JL izvirzītā premjera amata kandidāta Valda Dombrovska vadītai valdībai, taču garantijas tam nav, atzina Titavs.

 

Viņš pauda kritiskus vārdus par abiem pārējiem izvirzītajiem premjera amata kandidātiem.

 

"Kārtējo reizi puisis izlecis ārā no kaut kurienes un tagad jāsaprot, kas viņš ir," par Tautas partijas izvirzīto premjera amata kandidātu Edgaru Zalānu teica Titavs.

 

Savukārt Ivaru Godmani (LPP/LC) viņš nodēvēja par politisko dinozauru. "Viņš ir no tiem laikiem, ka varbūt nesaprot moderno pasauli, ekonomiku un tādas lietas," teica Titavs, piebilstot, ka viņa nav pieņemami Godmaņa uzskati par demokrātiju, par nepieciešamību ierobežot medijus un nevalstiskās organizācijas. Arī Godmaņa vadītājā Iekšlietu ministrijā nav labi rezultāti, kritizēja Titavs.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas