Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

TV3 grib palikt bezmaksas ēterā

Virszemes TV lietotāji arī pēc 1. jūnija varētu skatīties četrus nacionālos kanālus. Telekompānija "TV3", kas līdz šim par spīti lēmumam 1. jūnijā atslēgt analogo TV signālu visā valstī, stingri turējās pie palikšanas vecajā apraidē, beidzot runā par vēlmi iekļauties virszemes ciparu TV apraidē.

Tas nozīmē, ka "Lattelecom" virszemes TV lietotāji, izmantojot dekoderu, turpmāk līdz ar LTV1, LTV7, LNT bez maksas varētu skatīties arī kanālu TV3.

 

Protestējot pret ciparu televīzijas ieviesēja SIA "Lattelecom" cenu politiku, TV3 visu šo laiku skatītājus turēja neziņā par turpmāko iespēju uztvert kanālu ēterā bez maksas. TV3 nemiernieciskā pozīcija zināmā mērā attaisnojusies, jo šis ir vienīgais nacionālais kanāls, ko pašlaik visā valstī var brīvi uztvert gan ar dekoderu ciparu formātā, gan bez tā - analogajā formātā.

 

Tagad "TV3 Latvia" ģenerāldirektore Baiba Zūzena protestējošo toni gan nomainījusi un atzīst, ka darīs visu, lai TV3 būtu "Lattelecom" virszemes televīzijas bezmaksas kanālu skaitā arī pēc 1. jūnija.


Skaidrojot, kāpēc mainīta TV3 stingrā nostāja līdz gada beigām palikt analogajā
apraidē, viņa uzsver: "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) mums ultimatīvi paziņoja
par līguma laušanu, tādēļ mums nemaz nav iespējas turpināt raidīt analogajā apraidē."

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas