Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

TV3 liktenis pēc 1.jūnija neskaidrs

Analogo apraidi var turpināt tikai tās kompānijas, kas pašas to nodrošina. Esam vienojušies, ka TV3 Latvia analogo apraidi turpinās pēc 1. jūnija - šāda vēsts tika izplatīta vakar pēcpusdienā, šķietami pieliekot punktu vairākus mēnešus ilgušajam strīdam par apraides iespējām un nosacījumiem.

Pagāja stunda, un Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC), kā arī Satiksmes ministrija apsūdzēja TV3 sabiedrības maldināšanā.


TV3 paziņoja, ka piekrīt cenai, ko par analogās apraides turpināšanu prasīja LVRTC un uzskata,
ka ar to pietiek, lai turpinātu raidīt kā līdz šim. Taču līgums nav noslēgts un nav panākta
vienošanās par daudziem nosacījumiem. Tādējādi joprojām krasi atšķiras viedoklis, kas tad ar
TV3 notiks 1. jūnijā un pēc tā. Nav piepildījušās arī Lattelecom cerības noslēgt līgumu par TV3
iekļaušanu digitālās virszemes TV bezmaksas paketē.

 

TV3 savā paziņojumā atsaucas uz valdības rīkojumu par analogās apraides nodrošināšanu līdz 2011. gada 1. decembrim, un LVRTC esot pienākums līdz šim datumam nodrošināt apraidi analogajā formātā. Tādējādi tam patlaban neesot juridisku šķēršļu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas