Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmēji īpašumus pērk, bet ne uzturēšanās atļaujas dēļ

Baudīt koncertu un tikties ar sadarbības partneriem neformālā vidē pagājušajā nedēļā uz jauno izpildītāju konkursu
Jaunais vilnis Jūrmalā atbrauca virkne uzņēmēju no Krievijas.

Ikviens no uzrunātajiem bija informēts par Imigrācijas likuma grozījumiem, kuri kopš 1. jūlija paredz tiesības trešo valstu pilsoņiem lūgt uzturēšanās atļauju Latvijā, ja ir veikts ieguldījums bankā vismaz 200 000 latu apmērā, uzņēmējdarbībā vismaz 25 000 latu apmērā un nomaksāti nodokļi 20 000 latu apmērā vai iegādāts nekustamais īpašums vismaz 100 000 latu apmērā.

 

Jauno regulējumu uzņēmēji vērtē atzinīgi, taču investēt, ieguldīt un izpirkt īpašumus nesteidzas. Īpašumu iegāde Latvijā viņiem varētu būt interesanta tikai personisko iemeslu dēļ, bet noteikti ne tādēļ, lai iegūtu uzturēšanās atļauju. To ērtāk iegūt, investējot uzņēmējdarbībā.

 

Taču neviens no uzrunātajiem neslēpj - viņiem te patīk. Dažiem šeit dzīvo radi un draugi, kādam citam ir patīkamas bērnības atmiņas, par to, ka vecākiem braukts uz Jūrmalas atpūtas namiem vai pionieru nometnēm. Arī šie subjektīvie apstākļi dažiem palīdz izšķirties par īpašuma iegādi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas