Vakar uz Latvijas ceļiem dzīvību zaudēja četri cilvēki

Rīga, 10.nov., LETA. Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem dzīvību zaudēja četri cilvēki, tai skaitā divi gājēji.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimane aģentūru LETA informēja, ka piektdien ap plkst.20.50 Rēzeknē Dārza un 18.novembra ielas krustojumā 1983.gadā dzimis vīrietis, vadot apvidus automašīnu "Opel Frontera", uz gājēju pārejas notrieca divus gājējus - 1960.gadā dzimušu sievieti un pagaidām neidentificētu vīrieti.

Abi cietušie no gūtajām traumām slimnīcā mira.

Piektdien ap plkst.13.50 Rīgas rajonā autoceļa Čaga - Skaistkalne astotajā kilometrā sadūrās kravas automašīna "Scania" ar piekabi, kuru vadīja 1954.gadā dzimis vīrietis, un vieglā automašīna "VW Golf", kuru vadīja 1955.gadā dzimis vīrietis. Vieglās automašīnas vadītājs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.

Piektdien ap plkst.1 Ventspils rajonā autoceļa Ventspils-Kuldīga 30.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "VW Golf", nobrauca no ceļa un apgāzās. No gūtajām traumām notikuma vietā mira 1969.gadā dzimis vīrietis un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts 1975.gadā dzimis vīrietis.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 15 negadījumos cieta cilvēki un četri cilvēki gāja bojā. Rīgā reģistrēt 70 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem piecos cieta cilvēki.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas