Valdības atalgojums 2008.gadā netiks palielināts

Ministru kabinets 13.novembra sēdē akceptēja grozījumu Ministru kabineta 2006.gada 17.oktobra noteikumos nr.862 „Noteikumi par Ministru kabineta locekļu, valsts ministru un parlamentāro sekretāru atalgojumu, reprezentācijas un braukšanas naudu"".

"Noteikumi nosaka Ministru kabineta locekļu, valsts ministru un parlamentāro sekretāru atalgojuma piesaisti Centrālās statistikas pārvaldes noteiktajai valstī sabiedriskajā sektorā strādājošo vidējai darba samaksai ar koeficientiem. Tādējādi to atalgojums nav konstants un to pārrēķina ik gadu pēc tam, kad tiek publicēts Centrālās statistikas pārvaldes oficiālais statistikas paziņojums par valstī sabiedriskajā sektorā strādājošo iepriekšējā gada vidējās darba algas apmēru," skaidro Ministru kabineta preses sekretārs Aivis Freidenfelds.

 


Ievērojot valdības īstenotos pretinflācijas pasākumus, grozījums noteikumos nosaka, ka Ministru kabineta locekļu, valsts ministru un parlamentāro sekretāru atalgojums tiks pārrēķināts, sākot no 2009.gada.

 

"Tas nozīmē, ka Ministru kabineta locekļu, valsts ministru un parlamentāro sekretāru atalgojums 2008.gadā netiks palielināts," secina A.Freidenfelds.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas