Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts kontroles revīzijām nav loģiska turpinājuma

Jau trešo nedēļu pēc kārtas valsts kontroliere Inguna Sudraba kopā ar revidentiem viesojas Saeimas Publisko
izdevumu un revīzijas komisijā, lai iesniegtu kārtējo biezo mapi par revīzijās konstatēto.

Pēdējās trīs viesošanās reizēs deputāti saņēma apjomīgu informāciju par bezsaimnieciskumu "Rīgas satiksmē", aģentūrā "Jaunie "Trīs brāļi"", kas, kā zināms, vairs nepastāv, un Izglītības un zinātnes ministrijā, kurai jāatbild arī par sporta nozarei piešķirtajiem miljoniem.

 

Tā, piemēram, Valsts kontrole (VK), pārliecinoties par Kultūras ministrijas un valsts aģentūras "Jaunie "Trīs brāļi"" rīcības atbilstību normatīvajiem aktiem laika posmā no 2005. gada aprīļa līdz 2009. gada oktobrim, konstatējusi, ka pieminētās iestādes, īstenojot valsts kultūras objektu projektēšanu, būvniecību un finansēšanu, nav nodrošinājušas valsts interešu ievērošanu un valsts budžeta līdzekļu efektīvu izlietošanu.

 

Bet, revidējot Izglītības un zinātnes ministriju (no 2008. gada janvāra līdz 2009. gada jūlijam), atklājies, piemēram, ka valsts budžeta līdzekļi, kas tika piešķirti starptautisku sporta pasākumu organizēšanai Latvijā vismaz 540 000 apmērā, ko pasākuma organizētājs iemaksā kā drošības naudu starptautiskajās organizācijās un pēc noteikta laika atgūst, nav atmaksāti valsts budžetā.

 

Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs Guntis Bērziņš sēdē nesacīja neko, bet pēc tam atzina, ka nevarot saprast, kāpēc esot tāda pasivitāte pēc VK revidentu atklātā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas