Valsts prezidents: Valdības darbu ir nepieciešams vērtēt

Rīga, 6.febr., LETA. Valdības darbu ir nepieciešams vērtēt, trešdien pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V) žurnālistiem sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

"Par to, ka vajadzīgs [vērtēt], man ir visciešākā pārliecība," sacīja prezidents, taujāts par gaidāmo ziņojumu, kurā tiks sniegta atskaite par valdības paveiktajiem darbiem. "Tas katrā gadījumā vismaz būs skaidrs dokuments, kurā redzēs atbilstoši valdības deklarācijai izdarīto," vērtēja prezidents.  

Savukārt Dombrovskis uzsvēra, ka likumā ir noteikta procedūra, kā tiek veikts Ministru kabineta darba vērtējums un ikgadējais ziņojums par valdības darbu. Jau 9.janvārī premjers ir uzdevis visiem ministriem sagatavot atskaiti par paveikto iepriekšējā gada laikā, uzsvaru liekot uz valdības deklarācijas un rīcības plāna izpildi. 19.februārī jautājums tiks skatīts valdībā, un līdz 1.martam tas tiks iesniegts Saeimā.

 

"Faktiski ministru darba izvērtējums notiek šī likumā noteiktā procesa ietvaros," bilda premjers.

 

LETA jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļā ziņojumus par paveikto jau bija iesniegušas gandrīz visas ministrijas. Pārresoru koordinācijas centrs jau sācis darbu pie informācijas apkopošanas, lai sagatavotu gala ziņojumu Saeimai.

 

Kā ziņots, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (V-TB/LNNK) iepriekš bija rosinājusi veikt ministru darba izvērtēšanu. Tikmēr pārējie koalīcijas partneri šādu VL-TB/LNNK ierosinājumu vērtēja skeptiski.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas