Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts sola vairāk palīdzēt ģimenēm

Nodokļa atvieglojumi, risinājumi mājokļa problēmām, materiāla palīdzība ģimenēm ar neauglības problēmām, daļēji segta ēdināšana pirmo četru klašu skolēniem. Šie ir daži ģimeņu atbalstam un dzimstības veicināšanai paredzētie pasākumi Labklājības ministrijas (LM) izstrādātajā Ģimenes valsts politikas pamatnostādņu 2011.- 2017. gada projektā.

Tas pirmdien publicēts ministrijas mājaslapā, lai iedzīvotāji mēneša laikā varētu izteikt viedokli par iecerēto. Lai paaugstinātu materiālo atbalstu ekonomiski aktīvām ģimenēm, LM vēlas panākt, lai iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) atvieglojums par katru apgādībā esošo bērnu būtu 50% no minimālās mēnešalgas (180 latu). Tas nozīmē, ka summa, kas patlaban netiek aplikta ar IIN, paaugstinātos no pašreizējiem 63 latiem uz 90 latiem mēnesī par katru bērnu.

 

Pēc LM domām, valsts nepietiekami atbalsta ģimenes, lai tās tiktu pie piemērota mājokļa. Tāpēc ministrija ir iecerējusi sagatavot koncepciju kompleksai ģimenes mājokļa problēmas risināšanai. Lai palīdzētu ģimenēm ar neauglības problēmām, LM plāno rosināt sniegt valsts atbalstu ārpusķermeņa apaugļošanai.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas