Valsts svētku laikā būtiski ierobežos satiksmi Rīgā

Rīga, 14.nov., LETA. Valsts svētku pasākumu laikā 17.novembrī un 18.novembrī tiks būtiski ierobežota satiksme vairākās Rīgas ielās, aģentūru LETA informēja galvaspilsētas pašvaldībā.

Transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt no 17.novembra plkst.19.30 līdz 18.novembra plkst.16 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, bet 18.novembrī no plkst.7 līdz 12 Raiņa bulvāra posmā no Reimersa līdz Inženieru ielai, Aspazijas bulvāra posmā no Teātra līdz Kaļķu ielai un autostāvvietā pie Latvijas Nacionālās operas.

 

18.novembrī no pusnakts līdz plkst.16 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalas posmā no Kaļķu līdz 13.janvāra ielai, 13.janvāra ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Marijas ielai, Marijas ielas posmā no 13.janvāra ielas līdz Merķeļa ielai, Merķeļa ielā, posmā no Marijas ielas līdz Brīvības bulvārim, Brīvības bulvāra posmā no Raiņa bulvāra līdz Elizabetes ielai, Brīvības ielas posmā no Elizabetes līdz Matīsa ielai, Reimersa ielā un Bruņinieku ielas posmā no Brīvības līdz Baznīcas ielai.

 

Transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt no 17.novembra plkst.20 līdz 19.novembra plkst.7 laukumā pie Brīvības pieminekļa, bet 18.novembrī no plkst.12 līdz 15.30 - uz AB dambja.

 

18.novembrī no plkst.8 līdz 11 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Doma laukumā un Herdera laukumā, no plkst.8 līdz 15 Miesnieku ielā, no plkst.8 līdz 20.30 Basteja bulvārī 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas un Aspazijas bulvārī 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas.

 

Transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt 18.novembrī no plkst.8 līdz 24 Amatu ielā, Meistaru ielas posmā no Amatu līdz Mazajai Smilšu ielai, Zirgu ielas posmā no Meistaru ielas līdz Šķūņu ielai un Šķūņu ielas posmā no Doma laukuma līdz Amatu ielai, bet no plkst.16 līdz 21.30 - 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

 

Atstātos transportlīdzekļus policija nepieciešamības gadījumā ar autoevakuatora palīdzību pārvietos uz tuvāko atļauto stāvēšanas vietu.

 

18.novembrī no plkst.11 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota gājēju satiksme ziedu nolikšanas ceremonijas laikā laukumā pie Brīvības pieminekļa.

 

No 17.novembra plkst.19.30 policija nepieciešamības gadījumā ierobežos transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

 

17.novembrī no plkst.20.30 līdz Nacionālo bruņoto spēku (NBS) militārās parādes ģenerālmēģinājuma beigām tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

 

18.novembrī no plkst.0 līdz 21.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

 

18.novembrī no plkst.14.30 līdz 15.30 policija pavadīs NBS vienību militāro parādi maršrutā 11.novembra krastmala-13.janvāra iela-Merķeļa iela-Brīvības bulvāris-Brīvības iela-Bruņinieku iela, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi militārās parādes maršrutā.

 

18.novembrī no plkst.14.30 līdz 15.30 policija pavadīs Artilērijas un pretgaisa aizsardzības diviziona transportlīdzekļu kolonnu maršrutā 11.novembra krastmala-Krasta iela. Tālāk uz dislokācijas vietām divizioni dosies NBS Militārās policijas eskorta pavadībā.

 

18.novembrī no plkst.13.45 līdz 15.30 policija slēgs transportlīdzekļu satiksmi Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam, uz Akmens tilta, 11.novembra krastmalas posmā no Kaļķu līdz 13.janvāra ielai, 13.janvāra ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Prāgas ielai un Krasta ielas posmā no Puškina ielas līdz 13.janvāra ielai, izņemot transportlīdzekļus uz Rīgas Starptautisko autoostu.

 

Šajā laikā policija slēgs transportlīdzekļu satiksmi atbilstoši nepieciešamībai 13.janvāra ielas posmā no Prāgas līdz Marijas ielai, Marijas ielas posmā no 13.janvāra līdz Merķeļa ielai, Satekles ielas posmā no Dzirnavu līdz Marijas ielai, Gogoļa ielas posmā no Turgeņeva līdz Marijas ielai, Raiņa bulvāra posmā no K.Barona līdz 13.janvāra ielai un Aspazijas bulvāra posmā no K.Barona līdz 13.janvāra ielai.

 

Atbilstoši nepieciešamībai šajā laikā policija slēgs transportlīdzekļu satiksmi arī Prāgas ielas posmā no Centrāltirgus ielas līdz 13.janvāra ielai, Merķeļa ielas posmā no Marijas ielas līdz Brīvības bulvārim, Tērbatas ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Brīvības bulvārim, Brīvības bulvāra labās puses posmā no Raiņa bulvāra līdz Elizabetes ielai un Brīvības ielas posmā no Elizabetes līdz Matīsa ielai.

 

Policija 18.novembrī no plkst.12 līdz 15 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Miesnieku ielā.

 

18.novembrī no plkst.20 līdz 21.30 policija nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi 13.janvāra ielas posmā no Raiņa bulvāra līdz 11.novembra krastmalai, 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Akmens tiltam, pāri Akmens tiltam, Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu līdz Kuģu ielai, Kuģu ielas posmā no Mūkusalas līdz Trijādības ielai un Trijādības ielas posmā no Kuģu līdz Valguma ielai.

 

Policija 18.novembrī no plkst.19.45 līdz 20.30 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi Raiņa bulvāra posmā no K.Valdemāra līdz Inženieru ielai, Brīvības bulvāra posmā no Merķeļa ielas līdz Raiņa bulvārim, Basteja bulvāra posmā no K.Valdemāra līdz Kaļķu ielai un Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu līdz K.Barona ielai.

 

Policija no 17.novembra plkst.12 līdz 18.novembra plkst.22 slēgs transportlīdzekļu un gājēju satiksmi uz AB dambja.

 

18.novembrī no plkst.19.30 līdz 20.30 policija slēgs vai ierobežos gājēju satiksmi pie Brīvības pieminekļa.

 

18.novembrī no plkst.13.30 līdz 16 policija norīkos ceļu satiksmes regulētāju Brīvības ielas un Tallinas ielas krustojumā, lai nodrošinātu trolejbusiem un autobusiem iespēju izdarīt kreiso pagriezienu.

 

NBS svinīgo pasākumu laikā policija nodrošinās diplomātisko un VIP transportlīdzekļu ar Rīgas garnizona speciālām caurlaidēm novietošanu Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu līdz Teātra ielai un autostāvvietā pie Latvijas Nacionālās operas.

 

No 17.novembra plkst.18 līdz 18.novembra plkst.21.30 tiks slēgta smago transportlīdzekļu satiksme Eksporta ielas posmā no Hanzas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.janvāra ielai.

 

SIA "Rīgas satiksme" uzdots 17.novembrī un 18.novembrī slēgt maksas autostāvvietas minētajos ielu posmos un laikos atbilstoši policijas norādījumiem un nodrošināt NBS ar drošības barjerām to izvietošanai 11.novembra krastmalā saskaņā ar policijas norādījumiem.

 

"Rīgas satiksmei" uzdots no 17.novembra plkst.19.30 līdz 18.novembra plkst.21.30 slēgt Poļu gātes kontrolposteni iebraukšanai Vecrīgā, nodrošināt autoevakuatorus saskaņā ar policijas norādījumiem, bet 18.novembrī no plkst.13.30 līdz 16 pārorganizēt sabiedriskā transporta satiksmi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas