Vienotība izraujas reitingu vadībā

Grūti spriest, vai ir radies ilgtermiņa līderis - tā ziņu, ka politisko partiju apvienība Vienotība martā ir partiju reitingu pirmajā vietā, komentē SIA Latvijas fakti direktors Aigars Freimanis.

Vienotība aptaujā pirmo reizi iekļauta kā vienots saraksts, taču nav ieguvusi īpaši lielu pievienoto vērtību, ja salīdzina ar apvienību veidojošo trīs partiju reitingu summu februārī.

 

Līdzšinējais līderis Saskaņas centrs ir otrajā vietā, bet trešā ir Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), kas zaudējusi februārī iegūto nelielo popularitātes pieaugumu. Tikai šīs trīs partijas iekļūtu Saeimā, ja vēlēšanas notiktu tagad.

 

"Raksturīgi, ka martā iedarbojas 16. marta fenomens, kas padara pamanāmākus radikāļus - PCTVL savu reitingu uzlabo tikai un vienīgi uz Saskaņas centra rēķina, un arī Visu Latvijai! ir kāpums pret iepriekšējo mēnesi," vērtē A.Freimanis.

 

Viņš arī norāda, ka sabiedrība acīmredzot vēl nav izdarījusi secinājumus par Tautas partijas lēmumu pamest valdību, lai gan aptaujas veikšanas laikā tas jau bija zināms.

 

Zīmīgi, ka TP un Visu Latvijai! ir vienāds reitings - 2,7%. Aug to vēlētāju skaits, kas nav izlēmuši, par ko balsot vai nebalsos vispār.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas