Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vīķe-Freiberga "Vienotības" dibināšanu vērtē kā tālredzīgu un Latvijai patlaban nepieciešamu soli

RĪGA, MAR 06, BNS - Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga "Vienotības" dibināšanu dēvē par tālredzīgu un Latvijai patlaban ļoti nepieciešamu soli.

Savā apsveikumā jaundibināmās apvienības biedriem, kas tika nolasītas "Vienotības" dibināšanas kongresā sestdien, Vīķe-Freiberga apsveica apvienības dibinātājus ar "šodien sperto gudro, tālredzīgo un Latvijai šobrīd tik ļoti svarīgo soli". "Jums jāveido ne tikvien savu atsevišķo spēku aritmētisks summējums, bet jāizveido sinerģija, kas ģeometriskā progresijā ļauj augt Jūsu potenciālam un spējām," uzsvērusi Vīķe-Freiberga.

 

Apsveikumā viņa arī aicināja "Vienotības" spēcīgās sievietes parādīt visiem, "cik vērtīgu pienesumu var dot visu iedzīvotāju - ne tikai puses no viņiem - aktīvā iesaistīšanās politikā". Viņa uzsvērusi, ka patlaban nevienu nedrīkst atstumt malā un neviens arī pats nedrīkst norobežoties no piedalīšanās valstij svarīgos politiskos procesos.

 

Tāpat eksprezidente norādījusi, ka ir beidzies "atsevišķu zvaigžņu" laiks.

 

"Tik tiešām, šis priekšvēlēšanu laiks nav solo daiļslidotāju ēra. Latvijai nepieciešam labi saliedēta hokeja komanda, kas spēj stratēģiski domāt, taktiski rīkoties, bet galvenais - smagi strādāt un sastrādāties, lai panāktu uzvaru," viņa uzsvēra apsveikumā, novēlot, lai "nebūtu mums vairs vēlētāju, kas teiktu, ka vēlēšanās nebūs neviena, par ko balsot".

 

Jau vēstīts, ka sestdien Latvijas Nacionālajā teātrī norit apvienības "Vienotība" dibināšanas kongress, ko ceļā uz 10.Saeimas vēlēšanām nolēmušas izveidot trīs patlaban parlamentā pārstāvētas partijas - "Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" un "Sabiedrība citai politikai".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas