WAP.LETA.LV jaunā versijā

Lai padarītu ziņu un informatīvos pakalpojumus Jums, esošie un potenciālie klienti, pieejamākus, esam izveidojuši jaunu, saturiski uzlabotu versiju mobilajam portālam wap.leta.lv.

Jaunā wap.leta.lv versija balstīta uz divu portālu koncepciju - viens no tiem veidots publiskai pieejai, uzsvaru liekot uz plašu cilvēku loku interesējošām ziņām un informatīvajām sadaļām, bet sadaļa „Reģistrētiem lietotājiem" izveidota kā papildus pakalpojums pastāvīgajiem aģentūras LETA klientiem, kas, izmantojot wap.leta.lv, var aplūkot abonētās ziņu lentes arī savā mobilajā telefonā.  

Publiskajā wap portālā wap.leta.lv Jūs varat uzzināt aktuālāko informāciju par notikumiem Latvijā un pasaulē, lasīt kultūras, sporta, izklaides un kriminālziņas, iepazīties ar kultūras dzīves notikumu afišām, kā arī saņemt aktuālo ikdienas informāciju - horoskopus, notikumus vēsturē, vārda dienas informāciju un laika prognozi.

 

Jaunākās Latvijas ziņas wap.leta.lv publiskajā portālā lasāmas arī krievu valodā.

 

Savukārt sadaļā "Reģistrētiem lietotājiem" Jūs, pastāvīgie LETA klienti, varat iepazīties ar līdz pat 300 ziņām ziņu lentēs, ko esat abonējuši. Šo pakalpojumu nodrošinām arī krievu un angļu valodā.

 

Publiskais portāls un sadaļa „Reģistrētiem lietotājiem" pagaidām ir pieejami bez maksas. Tā kā wap.leta.lv pašlaik darbojas testa režīmā, ir iespējami nelieli tehniski traucējumi tā darbībā. Jau iepriekš pateicamies par Jūsu sapratni!

 

Vairāk par wap.leta.lv varat uzzināt: http://www.leta.lv/lat/wap/

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas