Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zatlera vizīte Krievijā esot sākusies produktīvi

Latvijas prezidenta vizīte Krievijā sākusies produktīvi - ar vairāku sadarbības līgumu parakstīšanu. Parakstītas vienošanās par sadarbību vairākās jomās: konkrēti, sadarbību vides aizsardzības, tūrisma, ārkārtas situāciju novēršanas un noziedzības apkarošanas jomās.

V. Zatlers arī ziņoja, ka Latvija atbalsta pēc iespējas ātrāku bezvīzu reţīma ieviešanu starp ES un Krieviju. Tāpat tika panākta vienošanās par nodokļu dubulto neuzlikšanu un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem, un savu pirmo sadarbības līgumu parakstīja Latvijas un Krievijas banku asociācijas. Arī V. Zatlers savas pirmās vizītes dienas nekautrējās atzīt par produktīvām.

 

"Pirmās sarunas gan ar prezidentu Dmitriju Medvedevu, gan delegāciju formātā šodien bija ļoti produktīvas. Es pat neteikšu, ka konstruktīvas, tās bija ļoti produktīvas. Paspējām faktiski visas tēmas pārrunāt, kādas bija abas puses sagatavojušas, arī tā sauktās grūtās. Gaisotne bija ļoti atklāta un tieša, bez aplinkiem un ļoti izprotoša no abām pusēm," norāda V. Zatlers.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas