Zatlers: Valdībai ir jāatkāpjas

Rīga, 7.nov., LETA. Valsts prezidents Valdis Zatlers nav mainījis savas domas un uzskata, ka pēc nākamā gada budžeta projekta skatīšanas Saeimā Aigara Kalvīša (TP) vadītajai valdībai ir jāatkāpjas.

"Es neesmu mainījis savas domas, valdība savus resursus ir izsmēlusi," šodien pēc tikšanās ar Kalvīti uzsvēra Zatlers un mudināja rīt, 8.novembrī, Ministru prezidentu rīkoties valstiski atbildīgi, proti, saskaņā ar valsts interesēm.

 

Prezidente preses sekretāre Inta Lase žurnālistiem sacīja, ka Kalvītis tikšanās laikā ar prezidentu iepazīstinājis ar turpmāko rīcības plānu, taču tas Zatleru nav apmierinājis.

 

Kā ziņots, šodien premjers Zatleru bija plānojis iepazīstināt ar iecerēto rīcības plānu - "uzzīmēt ainu tuvākajām sešām nedēļām".

 

Kalvītis intervijā Latvijas Radio atzina, ka jautājums par viņa vadītās valdības atkāpšanos nav vienkāršs un ir jāapzinās, ka visiem procesiem valstī jānotiek prognozējamā veidā, turklāt ir sāktas vairākas lietas, ko nevar pamest.

 

Piemēram, jautājums par Latvijas un Krievijas robežlīgumu, kas patlaban atrodas izskatīšanā Satversmes tiesā, ir saistīts ar šīs valdības pieņemtiem lēmumiem.

Savā turpmākajā darbā Kalvītis vadīsies pēc apsvērumiem, kas nodrošinās prognozējama un plānveidīgu darbību.

 

Tagad nepieciešams koncentrēties uz nākamā gada budžetu, un pēc budžeta pieņemšanas Kalvītis informēs par apsvērumiem un tālāko darbību.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas