Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziepniekkalna trīskāršās slepkavības krimināllietu skata slēgtā tiesas sēdē

Rīga, 3.janv., LETA. Rīgas apgabaltiesas tiesnese Irēna Logina ceturtdien nolēma Ziepniekkalna trīskāršās slepkavības krimināllietu skatīt slēgtā sēdē.

Lūgumu izskatīt lietu slēgtā sēde pieteica noslepkavotās sievietes mātes pilnvarotais pārstāvis, un neviens no procesa dalībniekiem pret to neiebilda. Cietušās pārstāvis nevēlējās, lai medijiem tiktu izpaustas ģimenes intīmās dzīves detaļas.

 

LETA jau ziņoja, ka Andrejs Kļimovs apsūdzēts par savas sievas un divu mazgadīgo dēlu slepkavību 2006.gada 31.augustā Ziepniekkalnā.

 

Cietušā statuss krimināllietā piešķirts arī azartspēļu uzņēmumam, kurā apsūdzētais Kļimovs, strādājot par inkasatoru, iespējams, bija veicis krāpnieciskas darbības.

 

Kļimovs sievu un abus dēlus, iespējams, nožņaudza. Naktī pēc slepkavībām viņš pats pieteicās policijai.

 

Krimināllietā vīrietim uzrādīta apsūdzība pēc Krimināllikuma (KL) 118.panta 2.punkta - par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavotas divas vai vairākas personas. Personai, kura atzīta par vainīgu šādu noziegumu izdarīšanā, tiesa var piespriest mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no 15 līdz 20 gadiem.

 

Tāpat Kļimovs apsūdzēts pēc KL 179.panta 3.daļas par piesavināšanos lielos apmēros. Prokuratūra uzskata, ka viņš piesavinājies naudu no uzņēmumiem, kuros strādājis. Par šo nodarījumu vīrietis var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu no sešiem līdz 15 gadiem.

 

Iepriekš neizpratni par iespējamo slepkavības faktu radīja notikumā iesaistītajai ģimenei tuvu cilvēku teiktais, ka tēvs bijis priekšzīmīgs - rūpējies par ģimeni, daudz laika pavadījis ar dēliem, finansiāli palīdzējis bērnu skolai.

 

Policija kā apsūdzētā iespējamās rīcības motīvu minējusi to, ka viņa sieva dienu pirms savas nāves uzzinājusi, ka Kļimovs, būdams inkasators spēļu zālē, krāpj darba devēju un gūst nelegālus ienākumus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas