Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laukos bāriņtiesa izbrauks retāk 8

Turpmāk Beļavas, Lejasciema, Rankas un Stradu pagastā novada bāriņtiesa apmeklētājus vairs nepieņems divas reizes nedēļā, kā tas bija līdz šim, bet reizi nedēļā.

Mainīts gan tiek pieņemšanas stundu laiks. Šādi grozījumi Gulbenes novada bāriņtiesas darbības noteikumos stājas spēkā ar 1.janvāri. Novada deputāti to akceptēja 27.decembra domes sēdē.

Novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Inga Dukure skaidroja: “Esam izvērtējuši apmeklētāju pieplūdumu konkrētajos pagastos, kā arī darbinieku noslogotību. Esam secinājuši, ka vairāk apmeklētāju pieplūst pagastos, kas ir tuvāk pilsētai. Tāpēc Stradu pagastā esam pagarinājuši apmeklētāju pieņemšanas laiku (kaut pieņemšana būs tikai reizi nedēļā – red.).”

Deputāti domes sēdē arī nolēma izveidot komisiju, kura veiks bāriņtiesas priekšsēdētājas un viņas vietnieces Ineses Pērkones ikgadējo novērtēšanu. Komisiju vadīs deputāts Valtis Krauklis, pārējie locekļi – novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis, novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs, pašvaldības Administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja Vita Kravale un vecākā personāla speciāliste Daiga Muktupāvela. Vērtēšana jāveic līdz 17.janvārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

...

Šo priekšplānā kārtīgi novērtējiet! Tāda dikti smieklīga,lai neteiktu vairāk, viņa ir.

pirms gada, 2019.01.04 16:00

Laimonis

Nu re, varēs strādāt mazāk, un kas ir lauki? tāpat izmira, tā domā domē, un algu saņemt tikpat. Labi dzīvojam! Citiem maizitei un zālēm nepietiek!

pirms gada, 2019.01.04 16:29

prātīga doma

Vairāk berzēs pakaļas pa ofisa mīkstajiem beņķiem,nav ko pie tiem lauku pāķiem tik bieži braukalēt.

pirms gada, 2019.01.04 16:45

Paulis

Ar 1.janvāri algas tiek palielinātas, bet darba apjoms samazinās. Skaisti. Par ko ? Tāpēc, ka ir pieņemti tādi Likumi, kuri to pieļauj. Vienkāršs cilvēks var strādāt - vergot par minimālo aldziņu, 430 EUR pirms nodokļu nomaksas, bet šiem lūk pa 200 EUR klāt. Pretīgi pašiem nepaliek ?

pirms gada, 2019.01.04 18:38

inta

nu, ko mokās ar tām pagastu pārvaldēm, aizver ciet, ietaupa un centrā labums, tāpat jau nav nekāda atbalsta un palīdzības cilvēkiem pagastos, visu kārto Gulbenē.

pirms gada, 2019.01.05 00:34

vērtētājiem,komisijai

Mātītes sēž no rīta līdz vakaram bezdarbībā, saņem lielu algu, par ko? Vai viņu tur nav par daudz?

pirms gada, 2019.01.05 11:58

foto ilustratīvs

Kapijkanna pabāzta zem galda,lai nerēgojas.Visas 'tiesneses' cītīgi blenž ekrānos,tā teikt īsti darbīga un saspringta darba dienas gaisotne.

pirms gada, 2019.01.05 12:02

Vietējās ziņas