Lauksaimniecības pārvaldei - jauna vadība 39

Kopš 15.septembra Ziemeļaustrumu reģionālo lauksaimniecības pārvaldi vada Saulcerīte Indričeva, kura pirms tam Gulbenes novada domē vadīja Attīstības un īpašumu nodaļu. Jaunajā amatā S.Indričeva izraudzīta konkursa kārtībā.

"Pieteikties kandidātu atlases konkursam mani pamudināja tas, ka priekšā vēl ir pietiekami liels darba mūžs, tāpēc izlēmu, ka beidzot ir pienācis laiks kaut ko mainīt, jo trīs reiz septiņus gadus esmu nostrādājusi pašvaldībā. Man jaunie darba pienākumi nav sveši. Strādājot pie dažādiem pašvaldības projektiem, jau esmu sadarbojusies ar Lauku atbalsta dienestu. Tāpat kā jebkuram lauku iedzīvotājam arī man tas, ko dara Lauku atbalsta dienests, bija zināms saistībā ar dažādiem atbalsta maksājumiem un tamlīdzīgi, bet tagad es dienestu iepazīšu citādāk. Šobrīd vēl nevaru teikt, ka pārzinu Lauku atbalsta dienesta darbu pilnībā, tāpēc tagad cenšos apzināt darba apjomu, iepazīstos ar dažādiem dokumentiem, jo pārvalde ir iestāde, kas rīkojas stingri pēc noteikumiem, ievērojot Eiropas Savienības regulas. Arī kolektīvs man ir pazīstams," saka S.Indričeva.  

Pēc paša vēlēšanās

Jūnija sākumā tika saņemts iesniegums no līdzšinējā Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Arkādija Slucka, kurā viņš izteica vēlmi aiziet no šī amata pēc paša vēlēšanās. A.Sluckis pārvaldes vadību uzņēmās 2010.gada 9.aprīlī, kad pensijā devās viņa priekšgājējs Vitālijs Kuļšs. Lauku atbalsta dienesta interneta mājas lapā tika izsludināts konkurss uz pārvaldes vadītāja vietu. Uz to pieteicās vairāk nekā desmit pretendentu, bet augusta beigās uz pārrunām tika uzaicināti seši - Gunārs Ciglis, Jolanta Vjakse, Jānis Trupovnieks, Elita Mozule, kura kopš 30.jūnija bija pārvaldes vadītāja vietas izpildītāja, kā arī Māris Danieks un S.Indričeva. Kandidatūras izvērtēja Lauku atbalsta dienesta direktore Anna Vītola - Helviga no Rīgas, viņas vietnieks Ģirts Krūmiņš, personāldaļas darbinieki un citi.

 

Cilvēku no malas nemeklēs

Gulbenes novada domes Attīstības un īpašuma nodaļa, ko vadīja S.Indričeva, līdz 1.oktobrim būs novada domes izpilddirektores Sarmītes Krišānes pārziņā.

 

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa, kura šobrīd atrodas atvaļinājumā, bilst, ka bez vadības palikušās Attīstības un īpašuma nodaļas vadītāja amatam netiks meklēts cilvēks ārpus novada domes.

 

"Pirms devos atvaļinājumā, bija doma, ka nodaļas vadītāja kandidatūru raudzīsim starp saviem darbiniekiem, nepieņemot nevienu jaunu darbinieku no malas. Ir dažādi projekti saistībā ar nodaļas vadītāja pienākumu veikšanu, bet, iespējams, kaut kas vairāk varētu mainīties ar nākamo budžeta gadu, bet šā gada budžeta ietvaros S.Indričevu aizstās kāds no esošajiem domes darbiniekiem. Sākot ar nākamo gadu kaut kas būs jāpārkārto starp nodaļām, tāpēc varbūt notiks iekšēja reorganizācija," saka S.Daudziņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 39

????

Prieks par to ka Saulcerīte atkal ir pie šprices, gribas tikai pajautāt vai novadu varēs iztirgot tāpat kā Jaungulbens pili un visu pieguļošo teritoriju? Jaungulbene Saulocerītes valdīšanas laikā ir kļuvusi par plaukstošu vietu kas iztirgota lidz klinķim.

pirms 9 gadiem, 2011.10.04 14:38

Zenta

Piekrītu Mildai, gaidīsim rezultātus, pēc laika redzēsim!

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 22:12

Milda

Ļaujiet cilvēkam strādāt un tad vērtējiet rezultātu, bet te cilvēku norej pirmajās dienās!

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 13:32

Kāda starpība: saulīte vai sarmīte, jānis vai miķelis? Nu laikam šī Saulīte ir kādam atņēmusi tos miljonus un viss.

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 13:42

lulis

LAD tāda liela Eiropas naudas dalāmā mašīna vien ir, ar visām no tā izrietošām sekām. Darbs smags (periodiem), skurpulozs un nopietns. Spēku un izturību kolektīvam!

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 13:36

... 22.09.2011. 10:38:20 nevajag jau visu uztvert burtiski, ar to es domāju ka ko darīt cilvēkam Lauksaimniecības pārvaldē, ja lauksaimniecība viņam ir tumša bilde?

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 12:33

...

Ja jau šī diskusija ir izvērsusies tik ļoti plaša, tad jau laikam tomēr kaut kas nav īsti kārtībā. Pēc komentāriem var nojaust, ka mūsu novadā deputāti tikai par govīm, cūkām, rudziem, miežiem saprot, jo visi, izņemot divus, ir no laukiem...domājiet līdzi tam, ko rakstiet...

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 10:38

Nākošais "iesaukums"tuvojas,laiks pameklēt "siltas"vietiņas ārpus domes,ne?Viss tikai saviem un vēlreiz saviem.Nu neticu,ka nav neviena cita zinoša jauna cilvēka ,kas varētu atšķirt rudzus no kviešiem kā te dažs labs izsakās.Un kā vēl ir!Varbūt no šā paša atbalsta centra kāds bija jāizvirza izaugsmei.Bet tak visiem saprotams,kas te notiek.Nekā personīga,bet diez vai Saulei gribas skriet laikam līdzi.Varbūt vienīgi saņemt algu un gaidīt nopelniem bagātu pensiju.Tas nu tā ,diemžēl,ir.Ak laiki ak tikumi...Nekas nemainās.Nekad.

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 09:58

Beigsim runāt tikai par slikto, vēlēsim veiksmi jaunajā amatā!

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 09:52

Ok, ja jau te visi ir ar augstāko izglītību un ir gatavi strādāt Saulītes vietā, ko jūs sajēdzat, pilsētā dzīvojot, no laukiem? Tā kā šeit lielākā daļa no***s lauciniekus, kā tad jūs varēsit strādāt ar viņiem? Visu laiku ņirgāsieties? Varu saderēt ka te puse neatšķir rudzus no kviešiem un no kuras puses govi jāslauc.

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 09:03

Četri netīri krekli

... Runa nav par krekliem, bet par sirdsapziņu!

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 22:46

minna

Vai tād Indričavas kundzes nolaidības dēļ Gulbenes nov. nepazaudēja 2 miljonus???
Lauksaimniece atradusies!
cik tas viss ir nožēlojami- "labs cilvēks"

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 22:27

Arcix 10

Kurš ta kuru, kolektīvs Saulīti vai Saulīte kolektīvu?

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 22:02

Nu traki palikuši: slikti bija,ka strādāja novadā, tagad atkal slikti.
Kad būs pareizi un labi? Varbūt vadītāja viņa nav īpaši stipra, toties cilvēks labs un tas ir galvenais!

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 19:57

Dzidra

Es jau Sauliti pazīstu sen. Zinu, ka vīņa ļoti labi prot strādāt ar kolektīvu un cilvēkiem vispār. Neķer kreņķi! Būs labi.

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 19:18

es

Kā nesaprotiet - kādi ir laimģi tikuši no viņas vaļā. Tāpēc dara visu iespējamo, lai ieskapētu vienalga kur...

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 19:00

antons

apsveicam. novēlam tev labu kolektīvu jaunajā darbā.
attīstības nodaļa.

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 18:11

Vietējās ziņas