Lauksaimniecības tehnikas bizness pārvar krīzi

Sestdien klientu dienā Šķieneros piedalījās zemnieki no visas Latvijas. Pavisam bijuši izsūtīti 200 ielūgumi. Visi, kuri bija ieradušies klientu dienā Šķieneros, līdz šim jau ir pirkuši un arī turpmāk plāno pirkt tieši Krievijā un Baltkrievijā ražoto lauksaimniecības tehniku, kuru tirgo Vasilija Zagoruiko vadītie uzņēmumi. Kā "Dzirkstelei" uzsvēra viņš, klientu dienas mērķis bija noskaidrot zemnieku vēlmes, jo no tā, cik labi šīs vēlmes izprot un piepilda uzņēmējs, ir atkarīgi panākumi biznesā. Šāds liels pasākums Šķieneros tika organizēts pirmo reizi. Klientu dienā piedalījās arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Vairāk foto šeit.

Saskaņā ar "Lursoft" datiem V.Zagoruiko vadītajos uzņēmumos pērn apgrozījums sasniedza 5 miljonus latu, šogad esot cerība sasniegt 7 miljonus latu. Latvijas - Baltkrievijas kopuzņēmumā SIA "M.T.Z. - seviss" pērn apgrozījums palielinājies gandrīz divas reizes, bet Latvijas - Krievijas kopuzņēmumā SIA "Kombainserviss" šogad - arī divas reizes. Līdz ar to lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībā krīze, kas bija jūtama 2008. un 2009.gadā, sākusi mazināties.

 

V.Zagoruiko vadītajos uzņēmumos - SIA "M.T.Z. - serviss" un SIA "Kombainserviss" -
strādā aptuveni 70 cilvēku, starp viņiem ir daudz jauniešu. Piemēram, Kristīne Andejeva SIA "M.T.Z. - serviss" par speciālisti strādā pusotru gadu. Viņa šeit darbu atradusi, atgriežoties mājās no Īrijas, kur nostrādāja ilgus gadus.

 

"Man ir liels prieks, ka atradu darbu savā dzimtajā pusē. Uzņēmumā ir ļoti draudzīgs kolektīvs, kamēr es te strādāju, klāt nācis daudz gados jaunu darbinieku. Prieks, ka uzņēmums strādā stabili," "Dzirkstelei" sacīja K.Andrejeva.

 

Pasākums izvērtās par skaistiem svētkiem četru stundu garumā. Varēja apskatīt un iegādāties ne tikai lauksaimniecības, bet arī meža tehniku un tehniku sniega tīrīšanai.

 

Klientu dienas dalībnieki brīvdabā priecājās par saulaino laiku, cienājās ar kafiju, smalkmaizītēm, svētku torti un karstu zupu, klausījās un skatījās koncertu (dejoja "Lidojošās raganiņas" un dziedāja "Dzen laiviņu"), vēroja spēkavīru šovu (organizēja Andris Leišavnieks) un piedalījās atrakcijās.

 

Mazie bērni par brīvu varēja izklaidēties piepūšamajās atrakcijās un priecājās par dāvanā saņemtajiem svētku baloniem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas