Lauksaimniekus aicina pieteikties mācībām par kooperāciju

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina lauksaimniekus pieteikties mācību kursam “Kooperācija kā biznesa attīstības iespēja lopkopības nozarē (t.sk.,veiksmīgas kooperācijas pamats – kooperatīva biedru efektivitāte un atbildīga līdzdalība, mārketings kooperācijā, sabiedrības viedokļa veidošana un komunikācija)”. Kursa ietvaros plānotas mācības 2019.gada 7.martā, 14.martā un 21.martā Rēzeknē, savukārt, 13. – 15. novembrī notiks pieredzes apmaiņa Īrijā. Par to informē Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Garkalne.

"Mācību kursa ietvaros pirmajā mācību dienā plānots iepazīstināt dalībniekus ar kooperācijas pamatprincipiem, informējot tos par ārējiem un iekšējiem nosacījumiem sekmīga kooperatīva izveidošanai. Otrajā dienā, savukārt, tiks sniegta informācija par normatīvo aktu prasībām attiecībā uz kooperatīvu dibināšanu un darbību. Tāpat otrajā mācību dienā grupa dosies vizītē uz lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību „Viļāni” (piena ražotāju kooperatīvs), lai iepazītos ar praktisko kooperatīva darbību. Lai apmācību dalībniekus apmācītu kooperatīva vadīšanā un ikdienas darbu plānošanā, trešajā mācību dienā tiks piedāvātas tēmas par kooperatīva vadības principiem, kā arī finanšu plānošanu un procesu vadību. Mācību brauciena laikā ārpus Latvijas grupas dalībnieki dosies kooperatīvu vizītēs Īrijā," atklāj K.Garkalne.


Dalība mācībās ir bez maksas. Pieteikties dalībai mācībās var līdz 2018.gada 31.decembrim.


"Mācību grupā dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, tikai 20 dalībniekiem, tādēļ reģistrācija tiks slēgta, pieteikto dalībnieku skaitam sasniedzot noteikto vietu skaitu mācību kursā. Katrs dalībnieks saņems apliecību par mācību kursa pabeigšanu. Vietas ir pieejamas tikai 3.mācību grupā," skaidro K.Garkalne.


 Sīkāka informācija par mācību kursu pieejama šeit: https://www.registration.lv/macibu_kurss_kooperacija/ 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas