Lejasciemā atklāj rollerslēpošanas trasi 3

Sporta klubs "Lejasciems", realizējot projektu, 25.jūlijā visus interesentus aicināja uz rollerslēpošanas trases atklāšanu. Par to Gulbenes novada pašvaldīmas mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Trases saimnieki Lāsma un Valērijs Gabdulļini todien stāstīja par idejas tapšanu, trasē palaida pirmos braucējus – bijušos un esošos Lāsmas audzēkņus.

Biedrības pārstāvis Miks Gabdulļins stāsta, ka projekta pieteikums tika iesniegts biedrības „Sateka” izsludinātajā projektu konkursā.

"Rezultātā ir izveidota 325 metrus gara asfaltēta sporta aktivitāšu trase. Tā ir brīvi pieejama gan pagasta, gan novada iedzīvotājiem. Biedrība ir īpaši gandarīta, ka tagad arī lauku bērniem ir iespēja sportiskā garā pavadīt brīvo laiku. Lai taptu šī trase, savu ieguldījumu snieguši ļoti daudz cilvēku. Par atbalstu liels paldies SIA „Rubate”, SIA „Ģeodēzists”, SIA „RCI Gulbene”, SIA „Saple”, SIA „G.M.Mežs”, Gulbenes novada domei un Lejasciema pagasta pārvaldei,” trasi atklājot, uzsver M.Gabdulļins.

Piebilstams, ka šāda rollerslēpošanas trase Gulbenes novadā ir vienīgā.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

a

Kas notiek ar jauno velo celiņu blaumaņa ielā viss gaisā sacēlies kas remontēs???????

pirms 7 gadiem, 2014.07.29 21:44

orifleksis

Paldies visiem, kas strādāja, lai būtu šāda trase! Tā noderēs ne tikai vietējiem sportistiem, bet nu ir jauna iespēja uzņemt treniņnometnes tālumniekiem, jo vieta (Lejasciems) tam ļoti piemērota. Turpat blakus Gauja, kur peldēties, sporta laukumi, kur trenēties u.t.t.

pirms 6 gadiem, 2014.07.31 07:49

ruksis

Tieši kurā vietā šī trase atrodas? Nevaram atrast.

pirms 6 gadiem, 2014.09.26 18:53

Vietējās ziņas