Lejasciemā iedegs egli

Lejasciemieši pagasta centrālās egles iedegšanas pasākumā pulcēsies 13.decembrī pulksten 17.00 pagasta centrālajā laukumā.

Pagasta kultūras nodaļas vadītāja Inga Dambrova informē, ka pagasta ļaudis pie egles sagaidīs trīs nerātni rūķi, kuri nepacietīgi gaidīs dāvanas, bet Salatētis viņiem liks saprast, ka prieku sagādā ne tikai dāvanu saņemšana, bet arī to dāvināšana citiem.

 

"Salatētis pie mums nav ciemojies jau divus gadus, tāpēc šogad viņu uzaicinājām ciemos. Šogad pagasta centrālās egles iedegšanas pasākumā būs daudz burvestību, piemēram, līnijdeju dejotājas uzburs sniegpārslu dejas, lai ar tām izteiktu laba vēlējumus visiem cilvēkiem, ar burvju vārdu palīdzību iedegsies arī svētku egle," stāsta I.Dambrova.

 

Katru gadu pie egles vietu rod arī kamanas un kāds no dabas materiāliem veidots dzīvnieks. Šogad tās būs jau par tradicionālām kļuvušās kamanas un briedis, kas tajās iejūgts. Kamanas uz pagasta centru tiek vilktas no pagasta sabiedrisko attiecību speciālistes Janas Igaviņas mājām.

 

"Nākamais ir Vērša gads, tāpēc sākotnēji brieža vietā kamanās gribējām iejūgt vērsi, bet šis dzīvnieks jau rotā viesu nama "Pa laimes taku" pagalmu. Ir prieks, ka pagastā daudzviet jau radīta svētku noskaņa," piebilst I.Dambrova.

 

Lai svētku noskaņu padarītu vēl daudzveidīgāku, mazos lejasciemiešus 15.decembrī pagasta kultūras namā priecēs cirks, kurā būs arī dresēti dzīvnieki. Būs arī Ziemassvētku koncerts, kurā uzstāsies Harijs Ozols un Santa Zapacka, un balle.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas