Lejasciemā mācās veidot lielformāta vides objektus

Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā 31.martā sākās pieaugušo neformālās izglītības mācības “Lielformāta vides objektu veidošanā”, informē Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Dana Puidze.


"Draudzīgā, darbīgā noskaņā tika aizvadīta pirmā mācību diena. Lai mēs varētu sākt gatavot lielos vides objektus, vispirms apguvām pamatiemaņas nelielu formu veidošanā. Arī tās izgatavojot, jāņem vērā dažādi triki, gan veidojot formu, gan to nostiprināt. Sapratām, ka darbs ar dabas materiāliem nemaz nav tik viegls, nepieciešams spēks rokās un liela apņēmība. Nepieradušas rokas pēc šāda darbiņa pamatīgi sagurušas, bet iegūtās zināšanas - vērtīgas un noderīgas," atzīst D.Puidze.


Viņa saka paldies Ingai Naglei par dalīšanos ar savām zināšanām. "Dažādās nianses zina stāstīt un parādīt tikai pieredzes bagāts florists," norāda D.Puidze.
Piebilstams, ka pieaugušo neformālās izglītības programma “Lielformāta vides objektu veidošana” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu - 500 eiro. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas